Telewizory cieszą się dużym zainteresowaniem podczas Black Friday. Promocyjna oferta sklepów z elektroniką jest naprawdę szeroka, szczególnie jeżeli chodzi o telewizory, które dni czarnego piątku stanowią najbardziej obszerną grupę produktów (również w cyber monday). Tak jest co roku i podobnie zapowiada się również black friday w 2020. Szczególne w czasach gdy cała sprzedaż przenosi się do Internetu. Naturalnie wszystkie oferty promocyjne ze stacjonarnych sklepów przeniosą się na sklepy online, więc jeżeli szukamy nowego telewizora – black friday 2020 może być szczególnie dobrym okresem na zakupy.

Telewizory w Black friday 2020

Black Friday w 2020 roku wypada 27 listopada, a więc tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Może to być doskonała sposobność na sprawienie sobie upatrzonego telewizora z wszystkimi najważniejszymi gadżetami. Wydarzenie jakim jest czarny piątek powstało na terenie Stanów Zjednoczonych, ale już od kilku lat jest bardzo popularne również w Polsce. Ze względu na duże obniżki cen, klienci bardzo chętnie decydują się na zakup różnych produktów i usług. Wśród tego typu towarów znajdują się również telewizory, na które znajdziemy wiele różnych promocji o których poniżej.

Oferta telewizorów black friday na MediaExpert.pl

Black Friday nie jest jedynym takim dniem w roku, kiedy to w sklepach stacjonarnych będzie można liczyć na spore rabaty i obniżki cenowe. Wysokie promocje na telewizory znajdziemy również kilka dni po czarnym piątku, podczas cyber monday. Popularne modele TV potrafią kosztować nawet 3-4 tysiące złotych, dlatego też w większości przypadków ludzie nie mogą sobie pozwolić na taki wydatek, natomiast po znacznym rabacie rzędu kilkuset złotych, zakup telewizora może być już w naszym zasięgu cenowym.

Lista sklepów z telewizorami na Black Friday 2020

Telewizory są dostępne w wielu sklepach stacjonarnych, jednak zainteresowani powinni wiedzieć, gdzie konkretnie mają udać się na Black Friday 2020, aby załapać się na największe promocje. Zanim dokonamy zakupu, warto porównać ceny w kilu sklepach, nie tylko z względu na cenę ale również inne promocje jak: piąty produkt 99% taniej lub raty zero procent. Wśród sklepów z telewizorami, które warto odwiedzić już na kilka dni przed czarnym piątkiem są:

Dokonując zakupów, pamiętajmy że należy działać bardzo czujnie, ponieważ niektóre oferty mogą obowiązywać na rynku jedynie do wyczerpania zapasów, a więc z tańszych telewizorów skorzystają jedynie osoby posiadające dobry refleks. Są to oferty typu „kto pierwszy ten lepszy”, dlatego lepiej zapisać sobie datę 27 listopada 2020 roku w kalendarzu i odwiedzić sklep internetowy z samego rana, aby kupić telewizor o wybranych przez siebie parametrach w promocyjnej cenie.


Cyber Monday i Black friday przy zakupie telewizora

Black friday może być bardzo dobrym momentem na zakup telewizora, ponieważ sklepy elektroniczne chętnie biorą udział w czarnym piątku. Pamiętajmy jednak, że 3 dni po black friday jest cyber monday który może być równie dobrym (lub nawet lepszym) dniem za zakup TV.

Zatem na jaki moment najlepiej wybrać na zakup telewizora? Tutaj pamiętajmy że jeżeli dokonujemy zakupu przez internet, to mamy prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny do 14 dni. W związku z tym możemy użyć strategii bardziej doświadczonych kupujących: zakup telewizora z Czarny piątek, a następnie obserwacja rynku w Cyber monday. Jeżeli w cyber monday pojawi się lepsza okazja niż ta z której skorzystaliśmy w Black Friday – zwrócimy towar nabyty 27.11 i zostaniemy z telewizorem w lepszej cenie.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze telewizora – poradnik

Przy wyborze telewizora bardzo ważne jest to, aby odpowiednio wcześnie upatrzyć dla siebie atrakcyjny model telewizora. Może być on nieco droższy niż te, które się do tej pory kupowało, ponieważ dzięki rabatowi będzie można go nabyć po naprawdę dobrej cenie. Osoby podchodzące do tematu na poważnie biorą pod uwagę podstawowe parametry telewizora, takie jak:

  • wielkość ekranu,
  • nowoczesne funkcje,
  • rozmiar TV,
  • dostępne akcesoria,
  • dostępne formaty, np. Full HD,
  • wyświetlacz, np. LCD.

Kierując się takimi kryteriami na pewno podejmie się właściwą decyzję i zakupi się dla siebie telewizor z wszystkimi najistotniejszymi funkcjami, który nie będzie sprawiał przez długie lata żadnych problemów. Przed podjęciem decyzji zawsze można też zapoznać się z opiniami innych klientów, np. na forach internetowych. Ponadto warto przemyśleć to, jaką kwotę chce się przeznaczyć na zakup nowego telewizora, doliczając do tego koszt dostawy. 

Najlepsze promocje w black friday 2020

Tutaj znajdzie się tabela z linkami do największych promocji telewizorów wśród sklepów online wymieniowych na liście. Oferty pojawią się 27.11.2020 między godziną 9:00-10:00 i będą aktualizowane przez cały dzień.

Kategorie: Kategorie

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *