Podczas Black Friday klienci polują na różnorodne produkty, które można zakupić po dużo niższej cenie niż na co dzień. Bardzo często wybieranymi produktami są telewizory, na które zawsze odnotowuje się bardzo duży popyt. Podobnie zapowiada się również black friday 2019.

Zakup telewizora w Black Friday

Black Friday w 2019 roku wypada 29 listopada, a więc tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Może to być doskonała sposobność na sprawienie sobie upatrzonego telewizora z wszystkimi najważniejszymi gadżetami. Wydarzenie to powstało na terenie Stanów Zjednoczonych, ale już od kilku lat jest bardzo popularne również w Polsce. Związane jest to ze sporą obniżką cen, dlatego też ludzie bardzo chętnie decydują się na zakup takich towarów, na jakie nie mogą sobie pozwolić na co dzień. Wśród tego typu towarów znajdują się również telewizory, na które trzeba przecież przeznaczyć kilka tysięcy złotych.

black week telewizory
Black week na euro.com.pl

Black Friday jest jedynym takim dniem w roku, kiedy to w sklepach stacjonarnych będzie można liczyć na spore rabaty i obniżki cenowe. Dzięki temu można w bardzo krótkim czasie kupić dla siebie lub dla kogoś bliskiego telewizor. Bardzo popularne modele potrafią kosztować nawet 3-4 tysiące złotych, dlatego też w większości przypadków ludzie nie mogą sobie pozwolić na taki wydatek. Po znacznym rabacie będzie jednak stać ich na zrealizowanie swojego pomysłu i zakup nowego telewizora do salonu.

Lista sklepów z telewizorami na Black Friday 2019

Sprzęt RTV dostępny jest w wielu sklepach stacjonarnych, jednak zainteresowani powinni wiedzieć, gdzie konkretnie mają udać się na Black Friday 2019, aby załapać się na największe promocje. Wśród sklepów z telewizorami, które dołączają do akcji są m.in.:

Każda zainteresowana osoba może wybrać dla siebie odpowiedni sklep, do którego jest się przekonanym od bardzo dawna. Należy jednak działać bardzo czujnie, ponieważ niektóre oferty mogą obowiązywać na rynku jedynie do wyczerpania zapasów, a więc z tańszych telewizorów skorzystają jedynie osoby posiadające dobry refleks. Są to oferty typu “kto pierwszy ten lepszy”, dlatego lepiej zapisać sobie datę 29 listopada 2019 roku w kalendarzu i udać się wtedy do sklepu ze sprzętem RTV, aby kupić telewizor o wybranych przez siebie parametrach.

Cyber Monday i Black friday przy zakupie telewizora

Black friday może być bardzo dobrym momentem na zakup telewizora, ponieważ sklepy elektroniczne chętnie biorą udział w czarnym piątku. Pamiętajmy jednak, że 3 dni po black friday jest cyber monday który może być równie dobrym (lub nawet lepszym) dniem za zakup TV.

Zatem na jaki moment najlepiej wybrać na zakup telewizora? Tutaj pamiętajmy że jeżeli dokonujemy zakupu przez internet, to mamy prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny do 14 dni. W związku z tym możemy użyć strategii bardziej doświadczonych kupujących: zakup telewizora z Czarny piątek, a następnie obserwacja rynku w Cyber monday. Jeżeli w cyber monday pojawi się lepsza okazja niż ta z której skorzystaliśmy w Black Friday – zwrócimy towar nabyty 29.11 i zostaniemy z telewizorem w lepszej cenie.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze telewizora – poradnik

Przy wyborze telewizora bardzo ważne jest to, aby odpowiednio wcześnie upatrzyć dla siebie atrakcyjny model telewizora. Może być on nieco droższy niż te, które się do tej pory kupowało, ponieważ dzięki rabatowi będzie można go nabyć po naprawdę dobrej cenie. Osoby podchodzące do tematu na poważnie biorą pod uwagę podstawowe parametry telewizora, takie jak:

  • wielkość ekranu,
  • nowoczesne funkcje,
  • rozmiar TV,
  • dostępne akcesoria,
  • dostępne formaty, np. Full HD,
  • wyświetlacz, np. LCD.

Kierując się takimi kryteriami na pewno podejmie się właściwą decyzję i zakupi się dla siebie telewizor z wszystkimi najistotniejszymi funkcjami, który nie będzie sprawiał przez długie lata żadnych problemów. Przed podjęciem decyzji zawsze można też zapoznać się z opiniami innych klientów, np. na forach internetowych. Ponadto warto przemyśleć to, jaką kwotę chce się przeznaczyć na zakup nowego telewizora, doliczając do tego koszt dostawy. 

Lista telewizorów dostępnych w black friday 2019

Tutaj znajdzie się tabela z linkami do największych promocji telewizorów wśród sklepów online wymieniowych na liście. Oferty pojawią się 29.11.2019 między godziną 9:00-10:00 i będą aktualizowane przez cały dzień.

Kategorie: Kategorie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *