Podczas Black Friday ludzie polują na różnorodne produkty, które można zakupić po dużo niższej cenie niż na co dzień. Bardzo często wybieranymi produktami są telewizory, na które zawsze odnotowuje się bardzo duży popyt.

Black Friday jest najlepszym momentem na zrealizowanie takich zakupów, ponieważ oszczędzi się tym samym sporo pieniędzy i będzie można kupić swój wymarzony model. Po atrakcyjnej cenie można kupić taki sprzęt RTV, o jakim od dawna się słyszało i chciało się go mieć w swoim posiadaniu.

Black Friday 2019 – kiedy wypada? Dlaczego warto sięgnąć po telewizory?

Black Friday w 2019 roku wypada 29 listopada, a więc tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Może to być doskonała sposobność na sprawienie sobie upatrzonego telewizora z wszystkimi najważniejszymi gadżetami. Wydarzenie to powstało na terenie Stanów Zjednoczonych, ale już od kilku lat jest bardzo popularne również w Polsce. Związane jest to ze sporą obniżką cen, dlatego też ludzie bardzo chętnie decydują się na zakup takich towarów, na jakie nie mogą sobie pozwolić na co dzień. Wśród tego typu towarów znajdują się również telewizory, na które trzeba przecież przeznaczyć kilka tysięcy złotych.

Black Friday jest jedynym takim dniem w roku, kiedy to w sklepach stacjonarnych będzie można liczyć na spore rabaty i obniżki cenowe. Dzięki temu można w bardzo krótkim czasie kupić dla siebie lub dla kogoś bliskiego telewizor. Bardzo popularne modele potrafią kosztować nawet 3-4 tysiące złotych, dlatego też w większości przypadków ludzie nie mogą sobie pozwolić na taki wydatek. Po znacznym rabacie będzie jednak stać ich na zrealizowanie swojego pomysłu i zakup nowego telewizora do salonu.

Lista sklepów z telewizorami na Black Friday 2019

Sprzęt RTV dostępny jest w wielu sklepach stacjonarnych, jednak zainteresowani powinni wiedzieć, gdzie konkretnie mają udać się na Black Friday 2019, aby załapać się na największe promocje. Wśród sklepów z telewizorami, które dołączają do akcji są m.in.:

  • Media Markt,
  • RTV Euro AGD,
  • Media Expert,
  • Saturn.

Każda zainteresowana osoba może wybrać dla siebie odpowiedni sklep, do którego jest się przekonanym od bardzo dawna. Należy jednak działać bardzo czujnie, ponieważ niektóre oferty mogą obowiązywać na rynku jedynie do wyczerpania zapasów, a więc z tańszych telewizorów skorzystają jedynie osoby posiadające dobry refleks. Są to oferty typu “kto pierwszy ten lepszy”, dlatego lepiej zapisać sobie datę 29 listopada 2019 roku w kalendarzu i udać się wtedy do sklepu ze sprzętem RTV, aby kupić telewizor o wybranych przez siebie parametrach.

Pełna lista sklepów gdzie znajdują się oferty telewizorów na black friday:

Na co zwrócić uwagę przy wyborze telewizora?

Przy wyborze telewizora bardzo ważne jest to, aby odpowiednio wcześnie upatrzyć dla siebie atrakcyjny model telewizora. Może być on nieco droższy niż te, które się do tej pory kupowało, ponieważ dzięki rabatowi będzie można go nabyć po naprawdę dobrej cenie. Osoby podchodzące do tematu na poważnie biorą pod uwagę podstawowe parametry telewizora, takie jak:

  • wielkość ekranu,
  • nowoczesne funkcje,
  • rozmiar TV,
  • dostępne akcesoria,
  • dostępne formaty, np. Full HD,
  • wyświetlacz, np. LCD.

Kierując się takimi kryteriami na pewno podejmie się właściwą decyzję i zakupi się dla siebie telewizor z wszystkimi najistotniejszymi funkcjami, który nie będzie sprawiał przez długie lata żadnych problemów. Przed podjęciem decyzji zawsze można też zapoznać się z opiniami innych klientów, np. na forach internetowych. Ponadto warto przemyśleć to, jaką kwotę chce się przeznaczyć na zakup nowego telewizora, doliczając do tego koszt dostawy. 

Lista telewizorów dostępnych w ramach black friday 2018 w sklepach online

Model telewizoraCena black fridaySklep
Samsung QE55Q6FN3 890zł (stara cena: 7 599 zł)Mall.pl
Samsung 43″ LED UE43NU7192 4K1 529zł (stara cena: 2 299 zł)eMag.pl
Philips 55OLED8037 399 zł  (stara cena: 10 038 zł)Mall.pl
Telewizor LG 43″ LED 43LK5100 Full HD1 179zł (stara cena: 1 999zł)eMag.pl
PANASONIC LED TX-55FX700E3 299zł (stara cena: 3 798zł)Mediaexpert.pl
Sharp LC-55CFG6022E1 799zł (stara cena: 2 099zł)Euro.com.pl
Manta 50LFN59C1 099zł (stara cena: 1 299zł)Euro.com.pl
Philips 55PUS6503/122 199 zł (stara cena: 3 349 zł)Mall.pl
Kategorie: Kategorie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *