Black friday to świetny moment aby zakupić zabawki na zbliżające się święta – w szczególności jeżeli chodzi o 6 grudnia i 24 grudnia. Nie da się ukryć, że bliskość mikołajek i Świąt Bożego Narodzenia, sprawia, że jest to idealny moment na zakup prezentów dla naszych pociech. Poniżej znajdziesz listę klepów z zabawkami na czarny piątek. W tym roku czarny piątek przypada na 27.11.2020r.

Promocje na zabawki z okazji czarnego piątku pozwolą nam wywołać uśmiech na twarzy dziecka, a jednocześnie zaoszczędzić pieniądze na inne wydatki, które jak wiadomo w okresie świątecznych są znaczne. Które sklepy z zabawkami zaoferują nam najbardziej atrakcyjną ofertę – poniżej lista sklepów z zabawkami na black friday 2020:

zabawki black friday

Black Friday 2020 – lista sklepów

Dzięki obniżkom w ramach black friday możemy dostać zabawki taniej nawet o 60%. Poniżej znajdziesz sklepy z zabawkami biorące udział w akcji Black Friday 2020:

Zabawki w black friday kupimy w praktycznie każdym sklepie z asortymentem dla dzieci. Warto też wspomnieć że cześć sklepów organizuje promocje w tzw. black week, czyli kilka dni przed czarnym piątkiem. W black week – sklepy z zabawkami przygotowują dla swoich klientów ofertę specjalną niemalże tak atrakcyjną jak w black friday.

Klocki Lego w black friday

W kategorii zabawek – klocki lego to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych produktów podczas black friday. Jeżeli szukasz klocków lego w promocyjnych cenach, w pierwszej kolejności zajrzyj do poniższych sklepów:

klocki lego black friday
Black Friday w Smyk.pl

Klocki lego w black friday są zazwyczaj podzielone na kategorie wiekowe dzieci. Warto zwrócić na to uwagę ponieważ na pierwszy rzut oka może się wydawać że zestaw będzie odpowiedni dla naszego dziecka, natomiast przy składaniu modelu może się okazać że nawet dorośli będę mieli problem (szczególnie dotyczy to serii lego Technic). Najczęściej spotykana klasyfikacja klocków lego wg wieku dziecka to:

  • 1,5 roku – 4 lat
  • 5-6 lat
  • 7-8 lat
  • 9-11 lat
  • +12 lat

Spotkasz również inne rzadziej używane klasyfikacje, ale przy wyborze klocków lego dla dziecka – to obowiązkowy element na który trzeba zwrócić uwagę.

klasyfikacja klocków lego wg wieku
klasyfikacja kloców lego – zwróć na nią uwagę podczas zakupów w black friday

SMYK – Smyk.pl to jeden z największych sklepów z zabawkami. Promocje z okazji czarnego piątku dostępne są zarówno w placówkach stacjonarnych jak i na stronie internetowej. Z okazji Black Friday możemy spodziewać się tu bardzo dużych promocji, sięgających nawet 60%, na klocki, lalki, puzzle, zabawki kreatywne i książki. Smyk to sklep, który zdecydowanie powinien być brany pod uwagę. Black Friday 2019 pozwoli nam na zakup bardzo tanich zabawek w sklepie Smyk.

Urwis.pl – Urwis to znakomity wybór, jeśli szukamy gier planszowych, klocków, a także zabawek dla mniejszych dzieci. Wszystkie dostępne w ofercie zabawki poukładane są według kategorii wiekowych, więc zakup prezentu nie sprawia żadnego problemu nawet ludziom, którzy nie posiadają własnych dzieci.

Toys”R”Us – Toys”R”Us oferuje bardzo atrakcyjne i ciekawe zabawki w przystępnych cenach. Sklep ten wyróżnia się zdecydowanie największą ofertą spośród wszystkich wymienionych i dostaniemy w nim nie tylko produkty przeznaczone typowo dla dzieci, ale również wyposażenie pokoju dziecięcego i sprzęty potrzebne młodym rodzicom.

Warto nadmienić, że Black Friday w tych sklepach nie ogranicza się tylko do jednego dnia promocji. Bardzo często wyprzedaże startują już na kilka dni przed Czarnym Piątkiem i są dostępne do wyczerpania zapasów lub do niedzieli. 

Black Weekend 2020 w sklepie 501015.eu

Jakie zabawki kupić dziecku w Black Friday 2020?

W trakcie Black Friday największą popularnością cieszą się klocki LEGO. Nie da się ukryć, że ich standardowe ceny mocno przekraczają możliwości finansowe wielu rodziców, a dopiero wysokie przeceny sprawiają, że można sobie na nie pozwolić.

Klocki LEGO to prawdziwy hit każdej edycji Black Friday i nic nie wskazuje, żeby w 2019 roku miało się to zmienić. Chłopcy ucieszą się także z torów wyścigowych i małych samochodzików na baterie, którymi można sterować za pomocą specjalnego pilota.

Młode przedstawicielki płci pięknej zachwycą się natomiast domkami dla lalek, a także wracającymi do mody Barbie. Bardzo dużą popularnością cieszą się także puzzle i zabawki kreatywne, które rozwijają w dziecku ciekawość i chęć poznawania świata, ucząc go przy okazji podstaw matematyki i fizyki. 

Kategorie: Kategorie

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *