Black friday to świetny moment aby zakupić zabawki na zbliżające się święta – w szczególności 6 grudnia i 24 grudnia. Nie da się ukryć, że bliskość mikołajek i Świąt Bożego Narodzenia, sprawia, że jest to idealny moment na zakup prezentów dla naszych pociech. Promocje z okazji czarnego piątku pozwolą nam wywołać uśmiech na twarzy dziecka, a jednocześnie zaoszczędzić pieniądze na inne wydatki? Jakie sklepy z zabawkami zaoferują nam najbardziej atrakcyjną ofertę?

Dzięki obniżkom w ramach black friday możemy dostać zabawki taniej nawet o 60%. Poniżej znajdziesz sklepy z zabawkami biorące udział w akcji Black Friday 2019:

Lista sklepów z zabawkami na Black Friday 2019

Niemalże każdy szanujący się sklep z zabawkami przygotowuje dla swoich klientów ofertę specjalną z okazji Black Friday 2019.

SMYK – Smyk to jeden z największych sklepów z zabawkami. Promocje z okazji czarnego piątku dostępne są zarówno w placówkach stacjonarnych jak i na stronie internetowej. Z okazji Black Friday możemy spodziewać się tu bardzo dużych promocji, sięgających nawet 60%, na klocki, lalki, puzzle, zabawki kreatywne i książki. Smyk to sklep, który zdecydowanie powinien być brany pod uwagę. Black Friday 2019 pozwoli nam na zakup bardzo tanich zabawek w sklepie Smyk.

Urwis.pl – Urwis to znakomity wybór, jeśli szukamy gier planszowych, klocków, a także zabawek dla mniejszych dzieci. Wszystkie dostępne w ofercie zabawki poukładane są według kategorii wiekowych, więc zakup prezentu nie sprawia żadnego problemu nawet ludziom, którzy nie posiadają własnych dzieci.

Brykacze.pl – Brykacze to najmniej znany z wymienionych tu sklepów, co jednak wcale nie oznacza, że jest on gorszy. Wiele zabawek otrzymuje tu naprawdę duże przeceny, dzięki czemu zakup staje się bardzo opłacalny

Toys”R”Us – Toys”R”Us oferuje bardzo atrakcyjne i ciekawe zabawki w przystępnych cenach. Sklep ten wyróżnia się zdecydowanie największą ofertą spośród wszystkich wymienionych i dostaniemy w nim nie tylko produkty przeznaczone typowo dla dzieci, ale również wyposażenie pokoju dziecięcego i sprzęty potrzebne młodym rodzicom.

Warto nadmienić, że Black Friday w tych sklepach nie ogranicza się tylko do jednego dnia promocji. Bardzo często wyprzedaże startują już na kilka dni przed Czarnym Piątkiem i są dostępne do wyczerpania zapasów lub do niedzieli. 

Jakie zabawki kupić dziecku w Black Friday 2019?

W trakcie Black Friday największą popularnością cieszą się klocki LEGO. Nie da się ukryć, że ich standardowe ceny mocno przekraczają możliwości finansowe wielu rodziców, a dopiero wysokie przeceny sprawiają, że można sobie na nie pozwolić.

Klocki LEGO to prawdziwy hit każdej edycji Black Friday i nic nie wskazuje, żeby w 2019 roku miało się to zmienić. Chłopcy ucieszą się także z torów wyścigowych i małych samochodzików na baterie, którymi można sterować za pomocą specjalnego pilota.

Młode przedstawicielki płci pięknej zachwycą się natomiast domkami dla lalek, a także wracającymi do mody Barbie. Bardzo dużą popularnością cieszą się także puzzle i zabawki kreatywne, które rozwijają w dziecku ciekawość i chęć poznawania świata, ucząc go przy okazji podstaw matematyki i fizyki. 

Kategorie: Kategorie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *