Black Friday to zwyczaj pochodzący z Ameryki, który nie tak dawno przywędrował do Polski, jednak z roku na rok zyskuje coraz większą popularność. To swego rodzaju święto wyprzedaży i zakupów – tego dnia mnóstwo sklepów oferuje swoje towary w promocyjnych cenach. W 2019 roku dzień ten wypada 29 listopada – możemy spodziewać się ogromnych obniżek cen. Jeśli planujemy wybrać się na zakupy – warto zrobić to właśnie w ten konkretny piątek, ponieważ z pewnością znajdziemy coś dla siebie, mogąc zaoszczędzić niemałą sumę pieniędzy.

Black Friday w sklepach Zara

Sklep Zara, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, przygotował atrakcyjne obniżki cen i wyjątkowe promocje – specjalnie z myślą o tych, którzy pragną wybrać się na zakupy podczas Black Friday. Czy jednak trzeba koniecznie udać się do sklepu, aby móc skorzystać z korzystnych cen?

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, takim jak zakupy przez internet, z promocji mogą skorzystać również ci, którzy nie będą mieli możliwości udać się do sklepu – lub też nie będą mieli na to ochoty. Wystarczy wejść na stronę internetową zara.com, aby sprawdzić, jakie produkty zostały przecenione. Dzięki temu, wszyscy mogą cieszyć się świętem wyprzedaży, a zakupy stają się prostsze, niż kiedykolwiek!

Kupowanie w sklepach internetowych ma wiele zalet. Możemy przeglądać interesujące nas towary, siedząc wygodnie we własnym domu. Na stronie zara.com możemy znaleźć odzież i dodatki do odzieży pogrupowane w różne kategorie, a jeśli interesuje nas coś konkretnego, nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z wyszukiwarki.

Każdy produkt został starannie sfotografowany – nie tylko „na wieszaku”, możemy również przyjrzeć się zdjęciom modelek noszących ubranie. Dzięki temu bez problemu zorientujemy się, jak dana rzeczy wygląda – bez konieczności zobaczenia jej na własne oczy.

Black friday 2018 na Zara online

Aktualnie nikt oprócz pracowników firmy Zara nie wie ile wyniosą promocje podczas black friday w 2019 roku. W przypadku czarnego piątku, możemy to przewidywać na podstawie lat ubiegłych a w szczególności poprzedniego roku, czyli w tym przypadku 2018. Przyjrzyjmy się jak wyglądał black friday w 2018 roku na zara.com, aby wywnioskować co nas czeka podczas czarnego piątku 2019.

W poprzednim roku obniżki cen wynosiły -50% na wybrane artykuły. Promocja została ogłoszona na profilu facebook na 4 godziny przed rozpoczęciem czarnego piątku i trwała do końca 23 Listopada:

Jak będzie w tym roku? Dowiemy się dopiero 29 Listopada 2019, ale sokoro poprzednim razem promocje wynosiły 50%, tym razem możemy się spodziewać obniżonych cen w podobnych okolicach procentowych.

Black friday 2019 w sklepie Zara – aktualna sytuacja

W 2019 roku strategia firmy Zara w temacie czarnego piątku, okazuje się podobna jeżeli chodzi o wysokość promocji, ale inna jeżeli chodzi o czas trwania obniżek który się wydłużył. Promocje w 2019 roku to -50% (czyli tyle samo co w 2018), natomiast obniżki już trwają (na 2 tygodnie przez black friday). Co prawda, ta informacja nie jest promowana, ale oferta jest dostępna – można do nie trafić w zakładce „special prices”

Oprócz tej akcji spodziewamy się również dodatkowej oferty promocyjnej w dniu black friday – 29.11.2019.

Kto korzysta z Black Friday?

Coraz więcej osób jest zainteresowanych przecenami i obniżkami cen. Kuszące oferty przyciągają tłumy – to właśnie dlatego sklepy są często otwarte dłużej niż normalnie, a ludzie niekiedy stoją w długich kolejkach, aby udać się na zakupy. Na szczęście w przypadku sklepów internetowych ten problem nie istnieje – klienci mogą zamówić wybrane przez siebie produkty o każdej porze dnia, nie stojąc w kolejkach do sklepu lub kasy i nie musząc znosić męczących tłumów. To właśnie dlatego coraz więcej osób decyduje się na kupowanie w sieci. Black Friday dla wielu osób jest świetną okazją, aby zrobić świąteczne zakupy – dzięki wyprzedażom można nabyć wspaniałe prezenty dla bliskich, korzystając z niskich cen. Sklep zara.com ma w swojej ofercie wiele produktów, które świetnie sprawdzą się w roli gwiazdkowych prezentów dla przyjaciół i rodziny.

Kategorie: Sklepy

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *