Black Friday to coroczne święto zakupów i promocji na wiele kategorii produktów, w tym również meble. W 2020 roku czarny piątek przypada na datę 27.11, czyli ostatni piątek listopada ale w części sklepów promocje zaczynają się już wcześniej, więc warto monitorować sytuację, tym bardziej ze w czarny piątek sklepy ze względu na dużą ilość odwiedzin mogą mieć problemy z serwerami obsługującymi sklepy online.

Sofy, komody, stoły, szafki i wiele innych produktów z kategorii meble – w niższych cenach możemy szukać między innymi w sklepach Agata Meble, Milo Home, Dekoria czy w sklepie Komfort. Lista sklepów w których warto poszukać mebli podczas black friday 2020 – znajdziemy poniżej. Natomiast jeżel ichodzi o wysokość promocji to spodziewamy się wyprzedaży w okolicach – 40-60%.

Gdzie kupić meble w czasie Black Friday 2020?

Każdego roku do wyprzedaży z okazji Black Friday przystępują coraz to nowe sklepy z wielu branż. Jeżeli planujemy zakup kompletu mebli czy wymianę starej kanapy, warto zajrzeć do sklepu Dekoria jeszcze przed Black Friday 2020. Sklep oferuje zakupy online na meble, krzesła, stoliki, ławy, regały, witryny, stoły, fotele, sofy, konsole i meble tapicerowane w promocji -50% jeszcze przed Black Friday. Zatem możemy się spodziewać że w czarny piątek wyprzedaże o 50% nie będę wyjątkiem.

Promocje na meble w Dekoria.pl jeszcze przed Black friday to -50%

Atrakcyjne ceny zobaczymy także w Fabryce Form. Znajdziemy tam różnego rodzaju meble, a także inne elementy wyposażenia, takie jak lampy, akcesoria kuchenne i łazienkowe czy przedmioty dekoracyjne. Olbrzymi wybór mebli czeka na nas także na Aliexpress, który gwarantuje rekordowe chyba rabaty. Ten chiński serwis internetowy, oferujący wysyłkę towarów na cały świat, sprzedaje również takie przedmioty, jak ubrania, elektronika, biżuteria i wyposażenie wnętrz.

Lista sklepów meblowych na black friday 2020:

Aby dobrze zaplanować zakupy dobrze mieć już przygotowaną listę sklepów z meblami na black friday, aby zaoszczędzić czas na poszukiwania. Nie od dziś wiadomo że promocje pojawiają się już na kilka dni przez czarnym piątkiem, natomiast w dniu black friday szybka weryfikacja cen i już wiemy czy w przypadku wypatrzonych mebli możemy liczyć na niższe ceny:

Cześć sklepów oferuj promocje na meble już przed black friday, kolejnym na to przykładem jest sklep internetowy Meble.expert

Jakie meble cieszą się największą popularnością w czasie Czarnego Piątku?

Jedną z kategorii mebli niezwykle popularnych w czasie Black Friday są modele ogrodowe. Okres jesieni to koniec sezonu na nie, a w konsekwencji – znaczne upusty, spotęgowane jeszcze o przeceny z okazji Czarnego Piątku. W czasie zeszłorocznych wyprzedaży dużym zainteresowaniem cieszyły się również meble tapicerowane – krzesła, fotele, sofy i narożniki, które są niezbędnym elementem wystroju w każdym domu.

Nierzadko w wielu sklepach przeceniony zostaje cały asortyment, umożliwiając umeblowanie każdego pokoju w bardzo atrakcyjnych cenach. Zniżek warto szukać zarówno w stacjonarnych punktach, jak i na poniższych stronach internetowych, oferujących praktyczną dostawę do domu.

Na co zwrócić uwagę, wybierając meble na wyprzedaży z okazji Czarnego Piątku?

Czarny Piątek to doskonała okazja, aby nabyć meble w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Jeśli chcemy upolować jak najlepsze oferty, warto rozpocząć zakupy już w momencie pierwszych godzin wyprzedaży. Kupno mebli należy jednak dobrze przemyśleć, gdyż są to towary duże gabarytowo, które dodatkowo będą służyć nam przynajmniej przez kilka lat.

Na co zatem zwrócić uwagę, wybierając umeblowanie na takiej wyprzedaży? Przede wszystkim istotne są wymiary poszczególnych elementów – należy sprawdzić, czy zmieszczą się one w przeznaczonym do tego celu miejscu. Warto, by były one także dopasowane wyglądem do posiadanego stylu wnętrza. Jeśli planujemy zakup mebli tapicerowanych, a w naszym domu mieszkają zwierzęta lub dzieci, dobrze będzie kupić łatwe do utrzymania w czystości meble skórzane.

Podobnie w takim przypadku najlepiej sprawdzą się sprzęty z minimalną ilością przeszkleń oraz pozbawione ostrych kantów i krawędzi, które mogą być przyczyną zranień.

Kategorie: Kategorie

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *