Black Friday to coroczne święto zakupów w znacznie obniżonych cenach – również jeżeli chodzi o meble. W 2019 roku czarny piątek przypada na datę 29.11, czyli ostatni piątek listopada ale w częsci sklepów promocje zaczynająsię już wcześniej.

Sofy, komody, stoły, szafki i wiele innych produktów z kategorii meble – w niższych cenach możemy szukać między innymi w eMagu, Fabryce Form czy Miloo Home, gdzie obniżki sięgają nawet -80%. Lista sklepów w których warto poszukać mebli podczas black friday 2019 – znajdziemy poniżej.

Gdzie kupić meble w czasie Black Friday 2019?

Każdego roku do wyprzedaży z okazji Black Friday przystępują coraz to nowe sklepy z wielu branż. Jeżeli planujemy zakup kompletu mebli czy wymianę starej kanapy, warto zajrzeć do sklepu eMag. Umożliwia on wygodne zakupy online, oferując prócz umeblowania szeroką gamę różnorodnych towarów – elektronikę, AGD, zabawki i odzież.

Atrakcyjne ceny zobaczymy także w Fabryce Form. Znajdziemy tam różnego rodzaju meble, a także inne elementy wyposażenia, takie jak lampy, akcesoria kuchenne i łazienkowe czy przedmioty dekoracyjne. Olbrzymi wybór mebli czeka na nas także na Aliexpress, który gwarantuje rekordowe chyba rabaty. Ten chiński serwis internetowy, oferujący wysyłkę towarów na cały świat, sprzedaje również takie przedmioty, jak ubrania, elektronika, biżuteria i wyposażenie wnętrz.

Lista sklepów meblowych na black friday 2019:

Cześć sklepów oferuj promocje na meble już przed black friday. Na przykład Miloo Home:

promocje na meble przed black friday
-15% i -20% na drugi produkt jeszcze przed black friday w Miloo Home

Jakie meble cieszą się największą popularnością w czasie Czarnego Piątku?

Jedną z kategorii mebli niezwykle popularnych w czasie Black Friday są modele ogrodowe. Okres jesieni to koniec sezonu na nie, a w konsekwencji – znaczne upusty, spotęgowane jeszcze o przeceny z okazji Czarnego Piątku. W czasie zeszłorocznych wyprzedaży dużym zainteresowaniem cieszyły się również meble tapicerowane – krzesła, fotele, sofy i narożniki, które są niezbędnym elementem wystroju w każdym domu.

Nierzadko w wielu sklepach przeceniony zostaje cały asortyment, umożliwiając umeblowanie każdego pokoju w bardzo atrakcyjnych cenach. Zniżek warto szukać zarówno w stacjonarnych punktach, jak i na poniższych stronach internetowych, oferujących praktyczną dostawę do domu.

Na co zwrócić uwagę, wybierając meble na wyprzedaży z okazji Czarnego Piątku?

Czarny Piątek to doskonała okazja, aby nabyć meble w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Jeśli chcemy upolować jak najlepsze oferty, warto rozpocząć zakupy już w momencie pierwszych godzin wyprzedaży. Kupno mebli należy jednak dobrze przemyśleć, gdyż są to towary duże gabarytowo, które dodatkowo będą służyć nam przynajmniej przez kilka lat.

Na co zatem zwrócić uwagę, wybierając umeblowanie na takiej wyprzedaży? Przede wszystkim istotne są wymiary poszczególnych elementów – należy sprawdzić, czy zmieszczą się one w przeznaczonym do tego celu miejscu. Warto, by były one także dopasowane wyglądem do posiadanego stylu wnętrza. Jeśli planujemy zakup mebli tapicerowanych, a w naszym domu mieszkają zwierzęta lub dzieci, dobrze będzie kupić łatwe do utrzymania w czystości meble skórzane.

Podobnie w takim przypadku najlepiej sprawdzą się sprzęty z minimalną ilością przeszkleń oraz pozbawione ostrych kantów i krawędzi, które mogą być przyczyną zranień.

Kategorie: Kategorie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *