Rossmann to znana i bardzo lubiana sieć samoobsługowych drogerii, która założona została na początku lat 70-tych ubiegłego wieku w niemieckim Hanowerze. W Polsce pierwszy sklep pojawił się w Łodzi, w roku 1993. Od tamtej pory sukcesywnie zaczęto otwierać nowe drogerie stacjonarne; w 2018 roku Rossman mógł poszczycić się posiadaniem ponad 1300 sklepów w Polsce.

Od 2015 roku funkcjonuje też drogeria internetowa. Rossmann to zdecydowanie lider w branży kosmetycznej, który w swojej ofercie proponuje wiele produktów do pielęgnacji ciała. Dziś, jest to ponad 20 tysięcy różnych kosmetyków, wśród których pojawiają się zarówno sprawdzone i doskonale znane marki i kosmetyczne klasyki, jak i zupełnie nowe produkty, które dopiero zdobywają polski rynek.

Jeżeli chodzi o Black Friday to zawsze dobrym wyznacznikiem tegorocznych promocji jest rok ubiegły. Poniżej gazetka Rossmann z promocjami obowiązującymi podczas Black Friday (od 16.11-30.11):

gazetka rossmannn podczas black friday
Gazetka Rossmann z promocjami w dniach 16-30.11.2019

Black Friday w 2019 roku na Rossmann.pl

Ubiegłoroczne promocje Rossmana, które odbyły się w ramach Black Friday 2019 przyciągnęły rzesze klientów. Promocje, które na co dzień cieszą się dużą popularnością wśród kupujących, stały się powodem do jeszcze większego niż zwykle zainteresowania produktami sprzedawanymi w drogeriach. A wszystko to za sprawą bardzo obniżonych cen. Pomiędzy 27 a 30 listopada 2019 roku można było zakupić mnóstwo artykułów po mocno obniżonych cenach, niższych nawet o przeszło połowę niż cena regularna!

Rossmann black friday
Wybrane promocje z gazetki obowiązującej podczas black friday 2019

Największe zainteresowanie wśród klientów wzbudziły perfumy m.in. marek:

  • Calvin Klein,
  • Mexx,
  • Givenchy,
  • a także zestawy kosmetyków z kultowym już Dove, MaxFactor i Tołpą na czele.

Obniżki cen objęły ponadto dekoracje świąteczne i drewniane zabawki, co w okresie przedświątecznym szczególnie przypadło do gustu klientom. Mogli oni skompletować w jednym miejscu prezenty dla całej rodziny, począwszy od zakupienia ulubionych perfum męskich, na całych zestawach kosmetyków dla kobiet kończąc. Akcja była niezwykle udana zarówno dla sieci najpopularniejszych drogerii, jak i dla miłośników świetnych okazji. Patrząc na ubiegłoroczny sukces, wydaje się być pewne, że i w tym roku Rossman przyłączy się do akcji, zachęcony dużym zainteresowaniem! A okazja ku temu nadarzy się przecież już całkiem niedługo.

Czarny Piątek 2020 – co przygotuje Rossman?

Miłośnicy wszelkich wyprzedaży i obniżek sezonowych mogą powoli zacierać ręce. Sezon promocji black friday zaczyna się już niedługo. Czarny piątek w tym roku przypada na 27 listopada, choć patrząc na ubiegłe lata, możemy się spodziewać, że w Rossmanie wystartuje on na dzień – dwa przed czarnym piątkiem, by świetne okazje złapała większa ilość klientów. Najlepsze oferty pojawić powinny się jednak w dniu black firday 2020, który to w tym roku mamy nadzieję przyniesie prawdziwym łowcom okazji mnóstwo radości i satysfakcji.

Na jakie promocje można będzie liczyć w tym roku w Rossmanie? Jeśli sklep pójdzie tropem swoich poprzednich sukcesów, z pewnością upolować będzie można dobre perfumy damskie i perfumy męskie w cenach przyprawiających miłośników zapachów o zawrót głowy. Zaoszczędzenie połowy kwoty na ulubionych zapachach to powód do prawdziwej radości, zwłaszcza przed świętami. Wszystko wskazuje również na to, że i w tym roku pojawią się promocje typu 1+1 gratis, czy 2+1 gratis, etc. Są to promocje, które pozwalają na zakup dwóch produktów w cenie 1, co również cieszy się sporym zainteresowaniem. Z pewnością pojawią się sprawdzone promocje, które cieszyły się uznaniem, choć z pewnością Rossman przygotuje też coś zupełnie nowego i zaskakującego.

Popularność marki Rossmann wiąże się z dostępnością do dobrego i bardzo bogatego asortymentu, wśród którego znaleźć można między innymi kosmetyki do pielęgnacji ciała, włosów, twarzy, a także kosmetyki do makijażu. Ponadto znaleźć można tu perfumy, produkty dla domu, artykuły dla zwierząt, artykuły dla dzieci, a nawet produkty do dbania o kondycję. Każdy znajdzie tu produkty idealne dla siebie, zarówno od znanych marek typu:

  • Bielenda,
  • Ziaja,
  • Nivea,
  • Loreal,
  • również marki własne Rossmana, z doskonałą Isaną, Alterrą, czy Altapharmą na czele.
promocje rossmann podczas black friday

Zakupowy szał Black Friday nie tylko w Rossmanie

Jeśli czekacie na super okazje związane z Czarnym Piątkiem, koniecznie prześledźcie wszystkie oferty, jakie zaproponują sklepy z podobnym asortymentem. Bo do akcji poza Rossmanem na pewno przyłączą się i inne sieci drogerii, które liczyć będą na świetny utarg i na odwiedziny klientów. Dlatego bacznie obserwujcie drogerie i sklepy, które macie w swojej okolicy lub których sklepy internetowe możecie odwiedzić w każdej chwili. Warto zatem zaglądać między innymi do:

Znajdziemy tam podobny asortyment, dlatego warto znać miejsca, w których łowić możemy super okazje i porównywać ceny na interesujący nas asortyment. Z góry życzymy udanych zakupów!

Kategorie: Sklepy

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *