Podobnie jak w latach ubiegłych sporo sklepów czeka na czarny piątek – w szczególności sklepy elektroniczne, które pod względem popularności – królują w black friday (ale również w Cyber monday). Poniżej znajduje się lista sklepów elektronicznych na black friday 2019 – która ułatwi nawigację i pomoże szybciej odszukać konkretny produkt.

Black Friday to określenie na dzień, w który sklepy masowo organizują wyprzedaże. Święto to wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych, gdzie obchodzone jest dzień po Święcie Dziękczynienia. W ostatnich latach Czarny Piątek obchodzi się również w innych krajach, także w Polsce, gdzie zwykle przypada na koniec listopada.

Black Friday w sklepach elektronicznych

Promocje w sklepach elektronicznych często są ogłaszane wcześniej i bywają tak atrakcyjne, że wiele osób czeka z planowanymi zakupami właśnie do tego dnia. Jest to również znakomita okazja, by w dobrych cenach dokonać zakupu pierwszych prezentów świątecznych. Wyprzedaże dostępne są w sklepach stacjonarnych, a także online. Przeceny sięgają nawet 70%!

Black Weeks w sklepach z elektroniką 2019

Jeżeli chodzi o sklepy oferujące urządzenia elektroniczne, to w ostatnich latach wprowadziły nowe wydarzenie jakim jest: Black Week. Jest to czas poprzedzający black friday w którym sklepy elektroniczne podobnie jak w czarny piątek – oferują promocje na wybrane produkty.

W 2019 roku black week znajdziemy na stronach:

Black Week na Euro.com.pl

Lista sklepów elektronicznych na black friday 2019

Przygotowania do Black Friday trwają już od początku roku. Niektóre ze znanych sklepów już zapowiedziały udział w wyprzedaży i odliczają do 29 listopada, np. X-Kom czy Komputronik. Warto rozeznać się wcześniej w ofertach sklepów, by upolować jak najlepsze okazje!

Niewątpliwie grupą sklepów które najaktywniej biorą udział w akcji Black Friday w 2019 roku są sklepy elektroniczne. 29 Listopada (w tym dniu wypada black friday 2019) na pewno warto przejrzeć listę ofert w sklepach elektronicznych, ponieważ już niedługo święta i już możemy zaopatrzyć się w prezenty które i tak musimy kupić – z tym że taniej 😉

Poniżej lista sklepów internetowych które biorą udział w Black Friday 2019:

Sklepy biorące udział w Black Friday

Od 2015 roku, z roku na rok – czarny piątek w Polsce staje się bardziej popularny. Zainteresowanie tym wydarzeniem rośnie nie tylko wśród konsumentów, ale także sprzedających – czyli w sklepach online. Coraz większa ilość sklepów deklaruje udział w dniu wyprzedaży i co za tym idzie – rośnie liczba promocji. Zazwyczaj okazje i największe zniżki można spotkać w sklepach elektronicznych. W ubiegłym roku największym zainteresowaniem podczas czarnego piątku cieszyły się miedzy innymi: Playstation 4, iphony czy Xbox one

Urządzenia elektroniczne są w dzisiejszych czasach niezbędnym elementem każdego domu, a przenośną elektronikę ma każdy z nas, tak więc sklepy te cieszą się ogromną popularnością – szczególnie w Black Friday i następujących po nich dniach, bowiem promocje zwykle trwają przez kilka dni – wcześniej przez cały tydzień zwany Black Weekiem czy później na Cyber Monday.

Które sklepy biorą udział w black friday 2019? Są to zarówno sklepy duże, jak i małe, specjalistyczne; zarówno stacjonarne, jak i działające online. Najczęściej promocje spotykamy w sklepach odzieżowych, obuwniczych, kosmetycznych czy właśnie elektronicznych, takich jak: Media Markt, RTV Euro AGD, Media Expert, eMag, Electro.pl, Vobis czy Komputronik.

Media Expert

Na stronie mediaexpert.pl znajdziemy sprzęty RTV, AGD oraz elektronikę.

Co roku przeceniane zostają nie tylko smartfony, laptopy czy konsole, ale też pralki, zamrażarki, gofrownice, czajniki, aparaty i kamery, smartwatche i inne sprzęty. Sklep wprowadza obniżki cen, ale też inne oferty promocyjne, jak np. prezenty lub zniżki na kolejne zakupy przy zakupie sprzętu w promocji.

RTV Euro AGD

Jak sama nazwa wskazuje, sklep oferuje również sprzęty RTV i AGD, a także elektronikę. Podobnie jak Media Expert, RTV Euro AGD rozszerzył promocję z Czarnego Piątku na dłuższy okres czasu – co tydzień przeceniane były inne produkty. Ostatecznie w promocji kupić można było m.in. laptopa, telewizor, ale także pralkę, suszarkę, odkurzacz, żelazko lub golarki i szczoteczki elektryczne.

Media Markt

Kolejnym dużym sklepem elektronicznym biorącym udział w promocji jest Media Markt, który ostatnio rozszerzył ofertę Czarnego Piątku na cały “Black Weekend”, w czasie którego można było zakupić taniej laptopy, komputery, tablety, a także sprzęt AGD: pralkę, zmywarkę czy lodówkę.

X-Kom.pl

Sklep w czasie Czarnego Piątku oferuje głównie mocno przecenione smartfony, ale także laptopy, monitory, słuchawki i inny sprzęt elektroniczny. W 2018 roku można było kupić smartfona Galaxy S7 za 1079 zł zamiast 1398 zł, a Huawei P20 Pro – za 2699 zł zamiast 3039 zł.

eMag

Sklep ten oferuje sprzęty elektroniczne, a na Black Friday zwykle proponuje wyprzedaże smartfonów. W 2017 roku można było kupić na przykład Sony Xperia X Compact za 1430 zł zamiast 2199 zł.

Komputronik

Komputronik w czasie Czarnego Piątku 2017 oferował obniżki nawet do 82%, a w 2018 roku odnotował wzrost sprzedaży o 50% w stosunku do święta z roku ubiegłego. Przecenione były komputery, laptopy, smartfony, telewizory, konsole i inny sprzęt elektroniczny.

Kategorie: Kategorie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *