W Polsce wiele sklepów z komputerami postanowiło dołączyć do wyprzedaży z okazji Black Friday (lista sklepów w czarny piątek 2019) Poniżej przedstawiamy listę sklepów, w których warto zapolować na okazyjny zakup. Tabele ze sklepami komputerowymi podzieliliśmy na:

Zazwyczaj będą to te same sklepy, natomiast w tabeli zamieściliśmy link bezpośrednio do zakładki z konkretnymi komputerami, czy to stacjonarnymi czy przenośnymi.

Lista sklepów z komputerami – black friday 2019

Jeżeli chcesz tanio kupić sprzęt komputerowy w ramach wydarzenia black friday (ale również cyber monday) powinieneś sprawdzić poniższe sklepy internetowe ze sprzętem komputerowym:

Warto wspomnieć że oferty komputerów na black friday zdarzają się dosyć rzadko, ponieważ 3 dni po black friday jest cyber monday – wydarzenie dedykowane okazjom zakupu sprzętu elektronicznego i komputerów.

Gdzie kupisz komputer stacjonarny i laptop podczas black friday 2019?

Laptopy

laptopy czarny piątek

Komputery stacjonarne

komputery stacjonarne czarny piątek

Sklepy z komputerami – czarny piątek 2019

Komputronik

Komputronik to sieć polskich sklepów, zaopatrująca klientów w sprzęt komputerowy, urządzenia agd i rtv. Jak co roku, również w 2019 Komputronik dołączył do akcji Black Friday. W tym czasie, oferuje on kilkaset promocyjnych produktów, których ceny są obniżone nawet o 80%. Zakupów można dokonywać zarówno stacjonarnie, jak i w sklepie internetowym.

X-Kom

Kolejnym sklepem, który weźmie udział w akcji, będzie X-Kom. To sieć sklepów komputerowych, oferująca sprzęt PC, laptopy, tablety, smartfony i różnorodne akcesoria. W czasie Black Friday 2019 na sklepowych półkach znajdziecie wiele sprzętów za nieduże pieniądze, których obniżki cen sięgają nawet 97%. Zainstalowanie aplikacji mobilnej sklepu pozwoli łatwiej upolować najlepsze rabaty.

eMag

Sklep eMag dawniej występował pod nazwą Agito.pl, oferując najlepszy sprzęt w niskich cenach. Znajdziecie tu laptopy, tablety i telefony komórkowe wraz z akcesoriami, a także konsole, czytniki, telewizory czy sprzet agd. W Czarny Piątek 2019 będzie czekał na Was szeroki wybór sprzętu w wyjątkowo niskicj cenach – nie można przegapić takiej okazji.

Media Expert      

Media Expert to popularna sieć sklepów, posiadająca około 500 placówek na terenie całego kraju, sprzedająca tysiące produktów agd, rtv, fotograficznych i komputerowych. Także na Black Friday 2019, Media Expert oferuje ponowną mocną obniżkę cen, pozwalając wyposażyć praktyczne cały dom i ogród w produkty, dostępne w bardzo atrakcyjnych okazjach cenowych.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu komputera?

Komputer nie jest sprzętem tanim, a inwestycja w niego powinna być starannie przemyślana. Decydując się na konkretny model, mamy nadzieję na jego długoletnią, bezawaryjną eksploatację. Wybierając sprzęt, warto zwrócić uwagę na kilka zagadnień, które znacząco przyczynią się do praktycznej strony i komfortu korzystania z urządzenia. Należy pamiętać o następujących kwestiach:

  • Komputer powinien być dostosowany do potrzeb użytkownika. Inny sprzęt dedykowany jest do gier, inny do pracy biurowej – te wytyczne powinny być głównie brane pod uwagę, w momencie doboru odpowiedniego sprzętu.
  • Odpowiedni wybór podzespołów. Płyta główna i procesor gwarantują wydajność komputera. Jeśli planujemy grać, dobrze będzie wybrać wysokiej klasy kartę graficzną. Pojemność dysku twardego musi być dostosowana do planowanej ilości przechowywanych danych. Przydatny będzie także napęd, umożliwiający wgranie różnego rodzaju oprogramowania, odczyt płyt DVD czy zapisywanie danych na płytach CD-R.
  • System operacyjny – oryginalne oprogramowanie zapewnia bieżące aktualizacje, legalność i bezpieczeństwo użytkowania. Do wyboru mamy różne wersje systemu Windows lub bezpłatny Linux.
  • Dobrej jakości zasilacz – niekontrolowane wahania mocy negatywnie wpływają na podzespoły komputera, mogąc nawet prowadzić do ich uszkodzenia, stąd istotny jest wybór dobrej klasy zasilacza, zapewniającego płynny przepływ prądu.
  • Obudowa – musi być dostosowana rozmiarem do posiadanego przez nas miejsca, zapewniać odpowiednie chłodzenie oraz możliwość późniejszej rozbudowy.
  • Rodzaj i ilość portów – często używane gniazda USB, audio czy HDMI powinny znajdować się w łatwo dostępnym miejscu.

Jeśli mamy wątpliwości odnośnie wyboru sprzętu, warto zasięgnąć opinii wykwalifikowanego pracownika, zajmującego się działem komputerów. Wcześniejsze zapoznanie się z opcjami, oferowanymi przez konkretne modele, pozwoli wybrać wymarzony komputer, który być może uda się nabyć w atrakcyjnej cenie w ramach wyprzedaży Black Friday 2019.

Kategorie: Kategorie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *