Black Friday przypada jak co roku – na ostatni piątek listopada – w tym roku będzie to 29.11.2019. Czarny Piątek 2019 to doskonała okazja, aby kupić wiele produktów po znacznie obniżonych cenach. Jedną z często przecenianych grup towarów są zegarki. W ubiegłych latach obniżki na czasomierze w trakcie Black Friday sięgały 60%!

Gdzie kupimy najtańsze zegarki w czasie Czarnego Piątku?

W czasie Czarnego Piątku wiele sklepów, posiadających w swej ofercie zegarki, znacząco obniża ich początkową cenę. Jedną z firm, która w tym roku zaproponuje nam tańsze zegarki, jest salon jubilerski W. Kruk (na stronie: wkruk.pl/zegarki znajdziemy imponujący wybór zegarków różnych marek)

black friday zegarki

Już w tej chwili (przed wydarzeniem black friday 2019), możemy sprawdzić promocyjne ceny z zegarkami (dokładny adres – tutaj):

zegarki w promocji na wkruk

W sklepie online wkruk.pl znajdziemy najwyższej klasy modele, które zadowolą nawet najbardziej wybrednego miłośnika biżuterii i dodatków.


Zegarki z promocyjnych cenach znajdziemy również na emag.pl (czyli dawnym wielobranżowym Agito):

Znajdziemy tam łącznie około 5000 modeli zegarków różnych producentów i praktycznie w każdym przedziale cenowym.


Szeroką gamę sportowych modeli zegarków zobaczymy w sklepie Presto. Choć oferuje on w głównej mierze odzież, nie brak w nim także różnego rodzaju akcesoriów. Zegarki w presto znajdziemy na podstronie (kliknij aby przejść do kategorii zegarki).


Tutaj pełna lista sklepów z ofertami zegarków, która przyda się podczas trwania akcji Black friday 2019:

Powyższa lista sklepów z zegarkami na czarny piątek 2019 będzie na bieżąco aktualizowana. Przy czym należy pamiętać, że najlepsze oferty są ograniczone ilościowo, więc jeżeli liczymy na najlepsze promocje zegarków z okazji black friday – lepiej sprawdzić oferty już przed 8:00.

Jaki zegarek warto kupić podczas Black Friday 2019?

Na sklepowych półkach oferowana jest niezwykle szeroka gama zegarków na rękę: damskie, męskie, dziecięce, eleganckie i sportowe. Wielu kupujących stoi przed dużym dylematem, jaki model wybrać, by był on trwały i trafił w gust nowego właściciela – szczególnie, jeśli chcemy kupić go na prezent.

Jeżeli zegarek ma należeć do osoby aktywnie uprawiającej sport, warto postawić na modele z dodatkowymi funkcjami – wykonane z lekkich i trwałych materiałów, odporne na uszkodzenia i wilgoć. Sprawdzą się tutaj takie marki, jak Casio Collection Men czy G-Shock Mudmaster.

Jeśli poszukujemy delikatnego i eleganckiego modelu, należy rozejrzeć się za propozycjami o minimalistycznym designie i prostym, czytelnym cyferblacie – jak ma to miejsce w Roamer Superior lub Zeppelin Hindenburg.

Gdy nie jesteśmy pewni, jaki prezent zostanie przyjęty z entuzjazmem, dobrze będzie zdecydować się na uniwersalne, casualowe propozycje, które sprawdzą się w codziennych stylizacjach, nierzadko oferując różne dodatkowe funkcje. Warto wziąć pod uwagę na takie modele, jak Timex Standard Chronograph dla mężczyzn i Citizen Lady dla pań.

Na co zwrócić uwagę, wybierając zegarek?

Wybierając zegarek dla siebie lub bliskiej osoby, warto wziąć pod uwagę styl ubierania się i upodobania. Można wybierać spośród modeli eleganckich, sportowych i codziennych, które dobrze sprawdzą się w każdej stylizacji. Jeśli będą one wyposażone w szafirowe szkiełko, zminimalizowane zostanie ryzyko powstawania rys, natomiast wersje mineralne i syntetyczne będą bardziej odporne na uderzenia.

Koperta wysokiej jakości zegarków będzie w całości wykonana ze złota, tytanu lub platyny; tańsze modele będą jedynie pozłacane, co może negatywnie wpływać na ich trwałość. Ważnym elementem jest także sam mechanizm – model kwarcowy jest dokładniejszy, mniej awaryjny i nie podatny na zakłócenia. Wersje mechaniczne są jednak obecnie dużo popularniejsze, wyróżniając się spośród wszechobecnej elektroniki.

Kategorie: Kategorie

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *