Kosmetyki podobnie jak perfumy (perfumy – black friday 2019) są bardzo często wybieraną grupą produktów w trakcie każdego Black Friday. Czarny Piątek 2019 zapewne również będzie dobrą okazją do zakupu produktów kosmetycznych. Niestety, z każdym rokiem są one coraz droższe, dlatego też nie każdy może sobie pozwolić na tyle, by zakupić wszystko, czego potrzebuje. Z tego też powodu wiele osób czeka do listopada (w tym roku do 29.11), kiedy to w ostatni piątek tego miesiąca robi ogromne zapasy kosmetyków na cały rok.

W końcu czarny piątek to znakomita okazja na to, by zapełnić swoje szafki perfumami, produktami do makijażu i innymi towarami poprawiającymi naszą urodę i stan zdrowia.

Gdzie kupić kosmetyki podczas black friday – lista sklepów

W ramach black friday 2019 (29.11.2019r.) na pewno możemy liczyć na przystępne ceny kosmetyków. Aby ułatwić poszukiwania najlepszych ofert przygotowaliśmy zestawienie stron internetowych gdzie pojawia się oferty kosmetyków na black friday 2019. Lista sklepów kosmetycznych gdzie znajdziesz obniżki cenowe w ramach Black Friday:

Kolejne sklepy z kosmetykami będą dodawane na bieżąco. Im bliżej 29 Listopada tym będzie ich więcej.

Jakie kosmetyki są najczęściej kupowane na Black Friday?

Większość Polaków kupuje kosmetyki w drogeriach. Hipermarkety i dyskonty są dużo mniej popularne. W trakcie Black Friday najlepiej sprzedają się wszelkiego rodzaju podkłady oraz maseczki na twarz. Prym wiodą przede wszystkim kosmetyki, które na co dzień są niezwykle drogie.

Dobrym przykładem może być np. Masque Creme a la Rose Noire Sisley, która normalnie kosztuje około 555 złotych, ale stanowi aż 10% sprzedaży w swojej kategorii. Główne obroty osiągane są oczywiście w okolicach Czarnego Piątku, kiedy zdarza się, że produkt ten jest przeceniany nawet o 40%. Bardzo dobrze sprzedają się także

  • błyszczyki,
  • pomadki,
  • tusze do rzęs. 

Coraz większy popyt mają również wszelkiego rodzaju kosmetyki naturalne. Są to produkty, które nie zawierają w sobie substancji sztucznego pochodzenia, a przy ich produkcji nie wykorzystuje się żadnej chemii, dlatego są całkowicie bezpieczne dla naszej skóry. Normalnie kosmetyki takie są bardzo drogie, ale w trakcie Black Friday schodzą z cenami.

Lista sklepów oferujących kosmetyki naturalne:

Nieco mniejsze powodzenie mają perfumy i dezodoranty. Te drugie zazwyczaj nie są drogie, więc można kupować je w dowolnym okresie, pierwsze natomiast wykorzystywane są okazyjnie, dlatego większość osób kupuje jedną, maksymalnie dwie i korzysta z nich nawet przez rok lub dwa.

Jakie sklepy z kosmetykami biorą udział w Black Friday?

Najbardziej popularnym sklepem jest oczywiście Rossman, który znajduje się w każdym większym i mniejszym mieście, a także oferuje bardzo przystępne cenowo towary. Ten kosmetyczny market także bierze udział w Black Friday, co pozwala nam zdobyć dobre przedmioty w jeszcze bardziej atrakcyjnej cenie. W Rossmanie bardzo często pojawia się promocja 1+1, w której otrzymujemy dwa produkty w cenie jednego.  

Innymi drogeriami, które biorą udział w Czarnym Piątku, są Douglas i Sephora. W obu sklepach znajdziemy ogromny wybór perfum i kosmetyków renomowanych marek. Przeceny sięgają tu od 20 do nawet 50%. 

Znakomite promocje znajdziemy także niemalże w każdym internetowym sklepie oferującym perfumy i kosmetyki. Jednym z najbardziej znanych tego typu miejsc w sieci jest sklep iperfumy.pl, który co roku prezentuje nam znakomite przeceny z okazji Czarnego Piątku. 

Jakie kosmetyki mają najlepsze przeceny?

Do najlepiej przecenionych kosmetyków z pewnością zaliczają się perfumy. Bardzo często produkty ekskluzywnych marek jak np. Calvin Klein, Giorgio Armani, czy też Chanel otrzymamy za mniej niż połowę ich prawdziwej wartości. Nieco mniejsze przeceny zdarzają się na tańsze kosmetyki. Je jednak też możemy dostać z bardzo konkretnymi zniżkami. Robiąc zakupy w trakcie Black Friday, warto zainteresować się Rossmanem, gdyż to właśnie tam pojawiała się ostatnio najlepsza promocja polegająca na tym, że drugi produkt był całkowicie za darmo. Wystarczyło więc kupić jedną perfumę, by dostać w swoje ręce drugą i to bez żadnych dodatkowych opłat. 

Kategorie: Kategorie

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *