Wszyscy fani tanich zakupów z niecierpliwością wyczekują 29 listopada. To właśnie w tym dniu będzie miało miejsce słynne Black Friday (inaczej czarny piątek), czyli okres, w którym sklepy oferują nam największe wyprzedaże w roku.

Czarny Piątek to idealny moment na zakup komputerów, konsol i gier (więcej o black friday w temacie: PS4 i Xbox One). Jedną z najciekawszych propozycji jest konsola Nintendo Switch, której odświeżona wersja niedawno trafiła na rynek. Gdzie ją kupić? Jak dużych zniżek z okazji Black Friday możemy się spodziewać?

Ceny Nintendo Switch w black friday 2019

Poniżej porównanie cen Nintendo switch z kontrolerem Joy-Con na dzień 29.11.2019 (czyli czarny piątek 2019)

  • RTV euro AGD za 1399zł – tutaj
  • Redcoon za 1349 złtutaj
  • Media Markt za 1399 zł – tutaj
  • Komputronik za 1349 złtutaj
  • Media Expert za 1369 zł – tutaj
  • EMAG za 1424 zł – tutaj
Nintendo switch black friday 2019
Nintendo switch za 1349zł (najniższa cena) w dniu black friday – 29.11.2019

O konsoli Nintendo Switch. W jakie gry możemy zagrać?

Nintendo Switch to świetna przenośna konsola, która umożliwia granie w gry w dowolnym miejscu. Jedziemy autobusem lub pociągiem przez kilka godzin? Zawsze jest dobry moment, by zagrać w grę. Możemy to robić także na telefonie, ale nie okłamujmy się – gry mobilne nie są aż tak zaawansowane i ciężko im przykuć uwagę na więcej niż kilkanaście minut. Na konsoli Nintendo Switch możemy za to zagrać w tytuły, które nie są dużo mniej rozbudowane niż to, z czym możemy spotkać się przy okazji grania w gry komputerowe czy też na konsoli PlayStation i Xbox One. 

W sprzedaży dostępne są dwie wersje konsoli Nintendo Switch – zwykła oraz Lite. Obie konsole są świetne, ale musimy pamiętać o tym, że przeznaczone są do różnych rodzajów gier.

Zwykłe Nintendo Switch jest dużo bardziej wydajne, można go podłączyć do telewizora i pozwala na przyłączenie dodatkowych kontrolerów zwanych Joy Con, co pozwala nam uruchomić gry, w których musimy się ruszać. Wersja Lite jest mniejsza, tańsza, ale ma dużo słabszą baterię i nie można na niej uruchomić bardziej wymagających gier.

Na konsoli Nintendo Switch zagramy w taki hity jak np. Wiedźmin 3, czy też Overwatch. Nie możemy zapominać także o grach typowo pod tę konsolę jak np. Mario, Legends of Zelda i Tetris.

Gdzie kupić Nintendo Switch?

Nintendo Switch to urządzenie elektroniczne. Z tego powodu musimy zainteresować się przede wszystkim sklepami z asortymentem AGD i RTV (lista sklepów z elektroniką na black friday) oraz typowo komputerowymi. Szczególnie warto rozważyć zakup Nintendo Switch w sklepie Komputronik, który jest jednym z największych tego typu w Polsce, oprócz tego – Morele, gdzie prawdopodobnie przeceny będą największe oraz w dużych sieciach sklepowych RTVeuroAGD, Media Markt i Media Expert. 

T Utaj lista sklepów gdzie znajdują się oferty Nintendo switch – za pewne tam też powinniśmy szukać ofert w black friday 2019:

Jeżeli oferty black friday nie będą obejmować Nintendo switch, możemy w tych samych sklepach sprawdzić również w Cyber monday – gdy sklepy elektroniczne królują w wyprzedażach.

Na co zwrócić uwagę kupując Nintendo Switch?

Kupowanie Nintendo Switch nie powinno nikomu sprawić żadnych problemów. Jedyne, na co należy zwrócić uwagę to, jaką wersję konsoli kupujemy oraz czy do zestawu dołączone są gry. Czasem może się bowiem zdarzyć, że w nieco droższej ofercie dostaniemy nie tylko samo urządzenie, ale także i kilka kartridży z grami, które starczą nam na kilkanaście godzin znakomitej zabawy.

Jak duże zniżki dostanie Nintendo Switch na Black Friday?

Ciężko powiedzieć jak wielka będzie zniżka na Nintendo Switch. Musimy liczyć się z tym, że na Black Friday nie dostaniemy więcej niż 30-40% ze względu na to, że najnowsza wersja konsoli trafiła na rynek we wrześniu i dalej jest bardzo popularna. W poprzednich latach zdarzały się jednak, że Nintendo Switch było przeceniane nawet o połowę, więc pozostaje tylko regularnie sprawdzać oferty sklepów i trzymać kciuki za duże obniżki z okazji Czarnego Piątku. 

Kategorie: Kategorie

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *