Black Friday 2020 to wielkie święto rabatów, które zawitało do Polski ze Stanów Zjednoczonych. W tym roku przypada na 27 listopada. To jeden z najlepszych momentów na zrobienie dużych zakupów, m.in. w zakresie opon, zarówno tych letnich, jak i zimowych. Podczas Black Friday zainteresowane osoby mogą liczyć na bardzo duże przeceny oraz szeroki wybór. Dzięki temu bez problemów zakupią opony, które będą pasować do konkretnych modeli samochodów czy też maszyn. Trudno znaleźć lepszą okazję na zakupienie kompletu opon, skoro w innych przypadkach zapłaci się za nie dużo większe pieniądze.

Wyszukiwanie opon wg rozmiaru na oponytanio.pl

Gdzie kupić opony w Black Friday 2020?

Osoby, które będą zastanawiać się nad zakupem opon w trakcie Black Friday 2020 mogą powoli zacierać ręce, ponieważ do akcji, jak co roku przystąpi wiele różnych sklepów z oponami. Mniej zorientowane osoby mogą skorzystać z poniższej listy, tak aby wiedzieć, gdzie w pierwszej kolejności udać się na zakupy opon w promocyjnych cenach:

  • oponytanio.pl – to jeden z największych internetowych sprzedawców opon na terenie całej Europy. Znajdziemy tam opony o dowolnych rozmiarach, do różnych samochodów oraz maszyn. Podczas Black Friday zakupi się je w bardzo korzystnych cenach, a klienci mają pewność tego, że będą wykonane z najwyższej klasy materiałów, zapewniając przy tym pełną solidność i komfort użytkowania dzięki polecanemu dostawcy.
  • norauto.pl – zainteresowani w tym sklepie będą mogli zakupić opony całoroczne, dostawcze, letnie, zimowe czy też 4×4 i SUV. Jak widać wyraźnie nikt nie powinien mieć żadnych problemów z kompletnym wyposażeniem swojego auta osobowego lub też dostawczego. Wystarczy odrobina analizy, a zakupi się takie produkty, które zagwarantują użytkownikom pełną satysfakcję,
  • ucando.pl – sklep z wieloma różnymi oponami, które są bardzo dokładnie zaprezentowane i opisane. Dzięki temu nawet mniej doświadczone osoby będą mogły wybrać opony letnie lub też zimowe, a przy tym niczego nie zaniedbać i wydać na nie małe pieniądze. Klienci wybierają w wyszukiwarce szerokość opony, jej profil, średnicę, producenta oraz sezon, podczas którego będzie się z niej korzystało,
  • intercars.pl – opony można wyszukać dzięki intuicyjnej wyszukiwarce. Tym samym oszczędza się bardzo dużo czasu, ponieważ w sklepie zawarte są produkty pochodzące od najlepszych producentów na całym świecie. W trakcie Black Friday zapłaci się za nie niewielkie pieniądze,
  • iParts.pl – sklep, który cieszy się bardzo dużą popularnością wśród kierowców z krótkim oraz dużo dłuższym stażem. Dostępne są tam opony całoroczne, letnie czy też zimowe, a więc asortyment z pewnością zadowoli niejednego klienta. Opony można wyszukiwać m.in. pod kątem szerokości, producenta, prędkości czy też nośności.

Jak widać do akcji przyłączy się wiele ciekawych sklepów, w których będzie można dokonać udanych zakupów. Wiele będzie zależało oczywiście od tego, jakich konkretnie produktów będzie się szukało i gdzie będą one zamontowane. Opłacalnym przedsięwzięciem jest zakupienie zarówno opon letnich, jak i zimowych, ponieważ Black Friday to najlepsza okazja, aby zaoszczędzić na takich zakupach sporo gotówki. 

Black Friday – jak dobierać opony?

Są trzy kluczowe czynniki które powinniśmy brać pod uwagę przy wyborze opony (nie tylko podczas black friday):

  1. Sezon: zimowe, letnie czy całoroczne
  2. Marka pojazdu
  3. Rozmiar felgi, który determinuje rozmiar opony (który wynika pośrednio z poprzedniego punktu, czyli marki pojazdu)

Jeżeli jesteśmy kompletnie zieloni – powinniśmy w pierwszej kolejności poznać rozmiar opony którą aktualnie mamy na kole, w tym celu polecamy poradnik – jak czytać rozmiary. Ewentualnie skorzystać z wyszukiwarki prezentowanej poniżej:

Wyszukiwanie opon wg marki pojazdu na oponytanio.pl

Wybieranie opon podczas Black Friday 2020 należy rozpocząć od odpowiedzi na pytanie czy kupujemy je na sezon zimowy czy też letni. Do wyboru są również opony całoroczne, które jak wskazuje nazwa, mogą być wykorzystywane od stycznia aż do grudnia, natomiast przy wyborze

Kluczowym czynnikiem, na który należy zwrócić uwagę podczas doboru opon jest oczywiście ich rozmiar. W sklepach z oponami nietrudno znaleźć przydatne porady oraz wskazówki, dzięki którym nie popełnimy błędu przy dobieraniu odpowiedniego typu i rozmiaru opony. Rozmiar opony można odczytać m.in. z tej, którą używa się na co dzień.

Jeśli będzie chciało się ją wymienić, wystarczy zasięgnąć takich danych i udać się do sklepu, aby móc zrealizować wybraną transakcję. Ważnymi elementami będą również: nośność, indeks prędkości, warunki użytkowania czy też rodzaj bieżnika. Jeśli wcześniej nigdy nie wybierało się opon, warto poprosić o pomoc bardziej doświadczonych znajomych.

Kategorie: Kategorie

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *