Mohito to marka należąca do polskiej firmy odzieżowej LPP z siedzibą w Warszawie, która co roku przyłącza się do świętowania Czarnego Piątku, czyli popularnego na świecie Black Friday. Jak będzie wyglądał Black Friday 2019 w sklepie internetowym Mohito.com – o tym dowiemy się już 29 listopada, a tymczasem sprawdź jak wyglądał czarny piątek w 2018, ponieważ to na jego podstawie możemy się domyślać jak będzie wyglądał on w 2019 roku.

Czarny piątek w Mohito – data

Dla wielbicielek ubrań i akcesoriów z kolekcji sklepu Mohito mamy dobrą informację: lista sklepów na Black Friday obejmuje także Mohito. Już wkrótce, bo 29 listopada 2019 będzie można zrobić tańsze zakupy, zarówno stacjonarnie, jak i online.

Aktualnie oferta black friday nie jest jeszcze publicznie dostępna, ale gdy przyjdzie czarny piątek – czyli 29.11 i sklep online odkryje karty – tutaj pojawią się szczegóły na temat promocji black friday w Mohito, oraz konkretne produkty jakie będzie można kupić w promocyjnej cenie.

Wyprzedaże jut trwają w innych sklepach z odzieżą na przykład: Answear.com

Promocje z okazji Black Friday 2019 w Mohito

Rok temu w ramach akcji promocyjnej z okazji Black Friday można było skorzystać z promocji -20% na cały asortyment z kodem rabatowym fridaypl20. Zniżkę przewidziano wówczas na zakupy stacjonarne oraz te w sklepie internetowym. Dla osób, które nie zdążyły skorzystać z promocji w dniu black friday lub chciały dokonać kolejnych zakupów, pojawił się rabat w ramach Black Weekend. Było to -20% na wszystkie swetry, szaliki, czapki, rękawiczki. Tuż po nim powróciła zniżka -20% na wszystko w e-sklepie, tym razem z okazji Cyber Monday.

Rok temu w ramach akcji promocyjnej z okazji Black Friday można było skorzystać z promocji -20% na cały asortyment z kodem rabatowym fridaypl20. Zniżkę przewidziano wówczas na zakupy stacjonarne oraz te w sklepie internetowym. Dla osób, które nie zdążyły skorzystać z promocji w dniu Black Friday lub chciały dokonać kolejnych zakupów, pojawił się rabat w ramach Black Weekend. Było to -20% na wszystkie swetry, szaliki, czapki, rękawiczki. Tuż po nim powróciła zniżka -20% na wszystko w e-sklepie, tym razem z okazji Cyber Monday.

W 2019 roku black friday w Mohito wygląda nieco inaczej, ale zdecydowanie na plus. Nie potrzeba kodów rabatowych, a jedynie skorzystać ze strony internetowej sklepu.Promocje w tym roku wynoszą do -40% i obejmują ponad 600 różnych produktów, w tym:

 • płaszcze,
 • kamizelki,
 • ramoneski,
 • kurtki
 • bluzy sportowe,
 • swetry,
 • marynarki,
 • sukienki
Black friday 2019 na Mohito.com

Gdzie jeszcze oprócz Mohito?

Sklep mohito na pewno ma mocną markę i wiernych klientów, ale jak to bywa w branży odzieżowej – nie zawsze znajdziemy coś dla siebie. Dlatego warto również zajrzeć również do konkurencyjnych sklepów o podobnej renomie i jakości produktów, które również biorą udział w black friday 2019. W poniższych sklepach znajdziemy promocje w okolicach od -20% do -50%

Black November (promocje do -50%)

Black friday Mohito w 2018 roku – czyli czego się spodziewać w 2019

Jeżeli wyczekujemy na promocje w konkretnym sklepie przed czarnym piątkiem i zastanawiamy się ile w tym roku będą wynosić obniżki cen to obowiązkowym punktem który musimy sprawdzić jest ubiegły rok, czyli w tym przypadku 2018. Oczywiście w tym roku może być inaczej, jednak różnice w promocjach nie powinny być duże.

Przypomnijmy że czarny piątek w 2019 roku był 23 Listopada. Wtedy też na profilu facebooka (kilka minut po północy) pojawiła się pierwsza informacja o zniżkach:

Powyższy komunikat informował o zniżkach rzędu 30% na wszystkie produkty, przy wykorzystaniu kodu rabatowego: 30FRIDAYPL.

Po Piątku nastał Black weekend na wybrane produkty, -30% na:

 • swetry,
 • kurtki,
 • płaszcze,
 • czapki,
 • szaliki ,
 • rękawiczki.
black friday i black weekend w mohito

Jak widać w ubiegłym roku zaangażowanie w wydarzenie black friday było dosyć spore (chociaż zniżki nie powalały), więc podobnej akcji możemy się spodziewać również w tym roku. Jak będzie – zobaczymy 29 Listopada 2019 🙂

Cyber monday w Mohito

Nie zapominajmy również o Cyber monday – czyli promocjach wyłącznie w sklepach online. W tym przypadku również możemy skorzystać z promocji i zrobić zakupy w obniżonych cenach. W ubiegłym roku niższe ceny w Cyber monday wynosiły -30% z kodem rabatowym: mondaypl30.

Zainteresowanie wydarzeniem rośnie!

Obniżki z okazji Black Friday w sklepie internetowym Mohito cieszą się tak dużym zainteresowaniem, że podczas składania zamówienia można napotkać pewne problemy z działaniem e-sklepu ze względu na obciążenie serwerów. Utrudniony może okazać się także kontakt z pracownikami sklepu, gdyż infolinia bywa niedostępna. Asortyment wyprzedaje się bardzo szybko, dlatego łowcy okazji powinny przygotować się na wypatrywanie ich dużo wcześniej.

Zakupów najlepiej dokonać tuż po starcie akcji rabatowej, aby mieć większy wybór i zaoszczędzić sobie niepotrzebnych nerwów z powodu wyprzedanych modeli lub rozmiarów. Wygląda na to, że tegoroczny Czarny Piątek w sklepie Mohito będzie cieszył się jeszcze większym zainteresowaniem, gdyż z roku na rok wzrasta popularność tego święta, również w naszym kraju. Dużym plusem jest to, że nawet jak ktoś nie zdąży dokonać zakupów z okazji Black Friday 2019 w sklepie Mohito, w kolejnych dniach również może cieszyć się przecenami, gdyż okazją do nich jest weekend pomiędzy dwoma największymi świętami wyprzedażowymi, no i oczywiście Cyber Monday. Sezon przedświąteczny nastraja do zakupów, a promocje przygotowane przez Mohito są do tego doskonałą okazją.

Kategorie: Sklepy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *