Mohito to marka należąca do polskiej firmy odzieżowej LPP, która co roku przyłącza się do świętowania Czarnego Piątku, czyli popularnego na świecie Black Friday. Jak będzie wyglądał Black Friday 2018 w sklepie internetowym Mohito?

Termin promocji Black Friday w Mohito

Dla wielbicielek ubrań i akcesoriów z kolekcji Mohito mamy wspaniałą wiadomość! Lista sklepów na Black Friday obejmuje także Mohito. Już wkrótce, bo 23 listopada będzie można zrobić tańsze zakupy, zarówno stacjonarnie, jak i online. Tymczasem trwa odliczanie do Black Friday! Zanim nadejdzie 23 listopada i długo wyczekiwany Black Friday 2018 w sklepie Mohito, już teraz można skorzystać z rabatu -30% na czapki, szaliki i rękawiczki z hasłem ZIMA30PL. Promocja trwa od 15 do 22 listopada. To doskonała okazja, by przygotować się na nadchodzącą zimę. Taki przedsmak rabatów na Black Friday z pewnością umili wyczekiwanie tych, które będą dostępne dopiero w piątek.

Aktualnie oferta black friday nie jest jeszcze publicznie dostępna, ale wystarczy zapisać się na newsletter Mohito na stronie: www.mohito.com/pl/pl/newsletter aby otrzymać wcześniejszy dostęp do oferty na black friday 2018.

Jakie promocje z okazji Black Friday 2018 w Mohito?

Rok temu w ramach akcji promocyjnej z okazji Black Friday można było skorzystać z promocji -20% na cały asortyment z kodem rabatowym fridaypl20. Zniżkę przewidziano wówczas na zakupy stacjonarne oraz te w sklepie internetowym. Dla osób, które nie zdążyły skorzystać z promocji w dniu Black Friday lub chciały dokonać kolejnych zakupów, pojawił się rabat w ramach Black Weekend. Było to -20% na wszystkie swetry, szaliki, czapki, rękawiczki. Tuż po nim powróciła zniżka -20% na wszystko w e-sklepie, tym razem z okazji Cyber Monday.

Na Black Friday w 2016 roku promocja obowiązywała jedynie na wybrany asortyment, na spodnie, jeansy, marynarki oraz buty i wynosiła -25%. Tak to bywało w poprzednich latach. To, jak będzie prezentować się tegoroczna oferta, aktualnie stoi pod znakiem zapytania. Black Friday charakteryzuje się tym, że informacje o przebiegu i zakresie akcji promocyjnej są ujawniane dopiero w dniu święta promocji. Można przypuszczać, że Black Friday 2018 w sklepie Mohito zaskoczy pozytywnie, gdyż jak łatwo zauważyć, akcje promocyjne są coraz bardziej atrakcyjne i korzystne dla klientów. Jak na razie Mohito nie zdradza niespodzianek, co oznacza, że dopiero 23 listopada poznamy szczegóły promocji. Informacji o promocjach warto szukać stronie Mohito na Facebooku.

Zainteresowanie wydarzeniem rośnie!

Obniżki z okazji Black Friday w sklepie internetowym Mohito cieszą się tak dużym zainteresowaniem, że podczas składania zamówienia można napotkać pewne problemy z działaniem e-sklepu ze względu na obciążenie serwerów. Utrudniony może okazać się także kontakt z pracownikami sklepu, gdyż infolinia bywa niedostępna. Asortyment wyprzedaje się bardzo szybko, dlatego łowcy okazji powinny przygotować się na wypatrywanie ich dużo wcześniej.

Zakupów najlepiej dokonać tuż po starcie akcji rabatowej, aby mieć większy wybór i zaoszczędzić sobie niepotrzebnych nerwów z powodu wyprzedanych modeli lub rozmiarów. Wygląda na to, że tegoroczny Czarny Piątek w sklepie Mohito będzie cieszył się jeszcze większym zainteresowaniem, gdyż z roku na rok wzrasta popularność tego święta, również w naszym kraju. Dużym plusem jest to, że nawet jak ktoś nie zdąży dokonać zakupów z okazji Black Friday 2018 w sklepie Mohito, w kolejnych dniach również może cieszyć się przecenami, gdyż okazją do nich jest weekend pomiędzy dwoma największymi świętami wyprzedażowymi, no i oczywiście Cyber Monday. Sezon przedświąteczny nastraja do zakupów, a promocje przygotowane przez Mohito są do tego doskonałą okazją.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *