Media Expert to sieć sklepów, będących liderem sprzedaży na rynku elektroniki, RTV i AGD. W ponad 460 sklepach na terenie całej Polski zakupicie wszelkiego rodzaju sprzęty elektryczne, takie jak telewizory, laptopy, smartfony, aparaty fotograficzne, urządzenia AGD, elektronarzędzia, a nawet sprzęt do pielęgnacji ciała czy ogrodu. Mediaexpert.pl z powodzeniem działa na naszym rynku od ponad 15 lat, przyciągając wielu zadowolonych klientów szerokim wyborem marek i licznymi, atrakcyjnymi promocjami. Co tydzień oferuje nowe obniżki na sprzęty wybranych kategorii, spośród których nawet najbardziej wybredny klient wybierze coś dla siebie.

Media Expert podczas Black Friday na przestrzeni lat

Media Expert, podobnie jak w latach ubiegłych, również w tym roku przystąpi do akcji Black Friday 2019. Będzie ona miała miejsce w ostatni piątek przedostatniego miesiąca, czyli 29 listopada.

W poprzednich edycjach tego święta wyprzedaży, w firmowych salonach klienci mogli zakupić różnorodne towary w znacznie obniżonych cenach. Na półkach znaleźli między innymi sprzęt AGD tańszy nawet o 60% od ceny wyjściowej. Niezwykle atrakcyjną okazją była między innymi możliwość zakupu dwóch telewizorów, gdzie za drugi model płaciliśmy symboliczną złotówkę.

W 2017 roku, podczas Black Friday sklep oferował także dodatkowe 400zł na akcesoria do laptopów, kody rabatowe 250zł na kolejne zakupy, czy wybrane telewizory 300zł taniej. Wiele produktów w obniżonych cenach można było zakupić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych, oferujących odbiór osobisty bądź dostawę do domu.

Biorąc pod uwagę ubiegłoroczne promocje w czasie Black Friday, również w tym roku możemy spodziewać się znacznej obniżki na wszelakie sprzęty RTV i AGD. Warto śledzić pojawiające się informacje, które pozwolą zaplanować zakupy i cieszyć się niezwykle tanio nabytym telewizorem, smartfonem, konsolą do gier, pralką czy robotem kuchennym.

Black Weeks i Cyber Monday w Media Expert

W okolicach Black Friday, sieć sklepów Media Expert organizuje także takie akcje, jak Black Weeks oraz Cyber Monday. Podczas Black Weeks, już w pierwszych tygodniach listopada będzie można nabyć różnorodne sprzęty elektroniczne w niższych niż standardowo cenach. W tym czasie, wartość wybranych produktów spada o kilkadziesiąt procent, zachęcając licznych klientów do skorzystania z oferty sklepu. Oprócz zniżek, możecie otrzymać także atrakcyjne kody rabatowe na elektronikę, sprzęt RTV oraz urządzenia AGD. W czasie podzielonego na 7-dniowe tury miesiąca, każdego tygodnia znajdziecie nowe, obniżone ceny na wybrane produkty. Podczas zakupów online, aby skorzystać ze zniżki, niezbędne jest wpisanie odpowiedniego kodu promocyjnego.

Okres wielkich promocji zakończy Cyber Monday, internetowy odpowiednik Black Friday. W poniedziałek, przypadający bezpośrednio po Black Week, już od północy w sklepach online będzie można nabyć produkty, które nie sprzedały się w ostatnich dniach, i nadal są dostępne w wyjątkowo niskich cenach. To ostatni dzwonek, jeśli chcecie kupić smartfon, telewizor, laptop czy inne sprzęty, przydatne w domu, taniej nawet o kilkaset złotych. Dodatkową zaletą będzie darmowa dostawa do domu, która jeszcze bardziej zwiększy opłacalność zakupów podczas Cyber Monday.

Black Weeks to doskonała okazja, by w gorącym, przedświątecznym okresie wybrać i kupić sprzęty, które doskonale sprawdzą się na prezent mikołajkowy i bożonarodzeniowy. Tak jak w latach ubiegłych, również w tym roku warto skorzystać z oferty Media Expert, uzyskując najlepsze w całym roku rabaty na wszechstronne urządzenia elektroniczne.

Kategorie: Sklepy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *