Media Expert to sieć sklepów, będących liderem sprzedaży na rynku elektroniki, RTV i AGD szczególnie podczas czarnego piątku i podczas cyber monday. W ponad 460 sklepach na terenie całej Polski zakupicie wszelkiego rodzaju sprzęty elektryczne, takie jak telewizory, laptopy, smartfony, aparaty fotograficzne, urządzenia AGD, elektronarzędzia, a nawet sprzęt do pielęgnacji ciała czy ogrodu. 

Jak będzie w tym roku wyglądał Black friday w Media Expert? O tym przekonamy się 29.11.2019 – czy w dniu czarnego piątku. Wcześniej jednak możemy już korzystać z innych promocji organizowanych przez Media Expert, takich jak:

 • Black week – tutaj
 • Teraz 50 %, reszta za pół roku – tutaj
 • Piąty produkt 80% taniej – tutaj
 • Drukarka za 1 zł przy zakupie laptopa – tutaj

Jak widać liczba promocji i obniżek cen w media expert przed black friday jest całkiem spora. Takie działania marketingowe mogą oznaczać że czarny piątek na mediaexpert.pl będzie obowiązkową pozycją dla wszystkich łowców okazji.

Dlaczego strona Media expert nie działa

Aktualizacja 29.11.2019: Nadszedł wyczekiwany dzień Black Friday. Od wczoraj znamy już ceny części produktów z reklam telewizyjnych czy social mediów, jednak strona media expert nie działa… Dlaczego się tak dzieje? W skrócie – serwery na których działa strona internetowa Media expert nie wytrzymały nadmiernej ilości wejść.

Co zrobić gdy strona Media Expert nie działa?

1) Możesz zwyczajnie poczekać i odświeżać stronę (przycisk F5) lub w międzyczasie przejrzeć listę pozostałych sklepów które biorą udział w Black Friday 2019. Ewentualnie skorzystaj z naszego sposobu który opisaliśmy poniżej:

2) Zdarza się że strona główna mediaexpert.pl działa normalnie, ale po przejściu na podstronę z produktem oferta jest niedostępna. Czy robisz coś źle?
– Nie. Strona ma problemy techniczne, ale to nie Twoja wina.

W takim przypadku możesz próbować przejść na stronę z produktem z różnych podstron w nadziei że trafisz na odpowiedni moment lub podstronę która jest zlokalizowana na najmniej obciążonym serwerze. Wypróbuj wejście z różnych podstron:

Bardzo możliwe że każda z powyższych podstron jest zlokalizowana na innym niezależnym serwerze i mimo że 2 pozostałe podstrony będę przeciążone to trafisz na tą działającą.

Black friday w Media Expert w ubiegłych latach

Media Expert, podobnie jak w latach ubiegłych, również w tym roku przystąpi do akcji Black Friday 2019. Będzie ona miała miejsce w ostatni piątek przedostatniego miesiąca, czyli 29 listopada.

W poprzednich edycjach tego święta wyprzedaży, w firmowych salonach klienci mogli zakupić różnorodne towary w znacznie obniżonych cenach. Na półkach znaleźli między innymi sprzęt AGD tańszy nawet o 60% od ceny wyjściowej. Niezwykle atrakcyjną okazją była między innymi możliwość zakupu dwóch telewizorów, gdzie za drugi model płaciliśmy symboliczną złotówkę.

W 2017 roku, podczas Black Friday sklep oferował także dodatkowe 400zł na akcesoria do laptopów, kody rabatowe 250zł na kolejne zakupy, czy wybrane telewizory 300zł taniej. Wiele produktów w obniżonych cenach można było zakupić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych, oferujących odbiór osobisty bądź dostawę do domu.

Biorąc pod uwagę ubiegłoroczne promocje w czasie Black Friday, również w tym roku możemy spodziewać się znacznej obniżki na wszelakie sprzęty RTV i AGD. Warto śledzić pojawiające się informacje, które pozwolą zaplanować zakupy i cieszyć się niezwykle tanio nabytym telewizorem, smartfonem, konsolą do gier, pralką czy robotem kuchennym.

Dlaczego zwracamy uwagę jak wyglądał czarny piątek w Media Expert w poprzednich latach? Ponieważ na tej podstawie możemy z dużym prawdopodobieństwem przewidzieć jak będą wyglądać promocji w 2019 roku.

Dla przykładu: rok temu w Media Expert obowiązywała dokładnie ta sama promocja która jest dostępna w 2019. Chodzi o drukarkę za 1zł:

promocje media expert

Jeżeli ta sama akcja promocyjna byłą dostępna w 2018 roku, to z pełnym przekonaniem możemy stwierdzić że black friday z 2018 roku będzie przypominam czarny piątek w 2019. Oczywiście to przypuszczenia, a jak będzie – zobaczymy 29 Listopada 2019r.

Black Weeks i Cyber Monday w Media Expert

Zanim nadejdzie czarny piątek, sieć sklepów Media Expert organizuje także takie akcje, jak Black Weeks oraz Cyber Monday. Podczas Black Weeks, już w pierwszych tygodniach listopada można kupować różnorodne sprzęty elektroniczne w niższych niż standardowo cenach. W tym czasie, wartość wybranych produktów spada o kilkadziesiąt procent, zachęcając licznych klientów do skorzystania z oferty sklepu.

Trzeba przyznać że Oferta Black Weeks w Media Expert wygląda na prawdę imponująco i jest znacznie obszerniejsza (obejmuje więcej produktów), niż u konkurencji.

black weeks w media expert 2019
Oferta Black Weeks w Media Expert

Do wyboru mamy produkty w promocyjnych cenach w różnych kategoriach:

 • telewizory i RTV,
 • laptopy i tablety,
 • smartfony i GPS,
 • aparaty i kamery,
 • konsole i gry
 • AGD wolnostojące
 • AGD do zabudowy
 • AGD małe do domu
 • AGD do kuchni
 • zdrowie i uroda.

Co więcej w każdej z kategorii wybór produktów jest całkiem spory.

Oprócz zniżek, możecie otrzymać także atrakcyjne kody rabatowe na elektronikę, sprzęt RTV oraz urządzenia AGD. W czasie podzielonego na 7-dniowe tury miesiąca, każdego tygodnia znajdziecie nowe, obniżone ceny na wybrane produkty. Podczas zakupów online, aby skorzystać ze zniżki, niezbędne jest wpisanie odpowiedniego kodu promocyjnego.

Okres wielkich promocji zakończy Cyber Monday, internetowy odpowiednik Black Friday. W poniedziałek, przypadający bezpośrednio po Black Week, już od północy w sklepach online będzie można nabyć produkty, które nie sprzedały się w ostatnich dniach, i nadal są dostępne w wyjątkowo niskich cenach. To ostatni dzwonek, jeśli chcecie kupić smartfon, telewizor, laptop czy inne sprzęty, przydatne w domu, taniej nawet o kilkaset złotych. Dodatkową zaletą będzie darmowa dostawa do domu, która jeszcze bardziej zwiększy opłacalność zakupów podczas Cyber Monday.

Black Weeks to doskonała okazja, by w gorącym, przedświątecznym okresie wybrać i kupić sprzęty, które doskonale sprawdzą się na prezent mikołajkowy i bożonarodzeniowy. Tak jak w latach ubiegłych, również w tym roku warto skorzystać z oferty Media Expert, uzyskując najlepsze w całym roku rabaty na wszechstronne urządzenia elektroniczne.

Kategorie: Sklepy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *