Morele odsłania karty przed Black Friday 2019. Sklep opublikował wczoraj post na profilu facebook, w którym poinformował o dedykowanej podstronie o ofertami na black week.

Black week w Morele rozpocznie się 25.11.2019 (poniedziałek) o godzinie 10:00. Co ciekawe już teraz możemy poznać niektóre szczegóły dotyczące cen poszczególnych produktów które będzie można kupić przed tegorocznym black friday.

Informacja o black week 2019 w morele
Informacja na profilu FB morele o starcie odliczania do Black Week

Black week w Morele (od 25.11.19)

Na dedykowanej stronie morele (tutaj) znajdziemy dosyć szczegółowe informację o wysokości promocyjnych cen jak na akcje związane z czarnym piątkiem. Zazwyczaj ceny na black friday i black week są trzymane w tajemnicy do ostatniej minuty. Z tego trendu wyrwał się sklep Morele który na tydzień przed black week opublikował ceny poszczególnych produktów, w tym:

Obniżone ceny powyższych produktów są już podane na stronie morele i będę dostępne w sklepie 25 Listopada 2019 o godzinie 10:00 (start black week).

black week w morele
Black week w morele

Morele i czarny piątek w 2019 roku

Oprócz listy przecenionych produktów wraz z ich cenami możemy poznać również informację o:

  • największej promocji: – 98%
  • liczbie produktów w obniżonych cenach: do 2000 produktów
  • łącznej sumie rabatów: 1500000zł
black week morele - wysokość i liczba promocji

Morele i black friday w 2018 roku

Na stronie sklepu znajdziemy również informację o najpopularniejszych produktach w sklepie Morele.net w 2018 roku. Na liście produktów pojawiły się takie pozycje jak:

Bardzo fajnie że morele już uchybiło rąbka tajemnicy i poinformowało swoich klientów o tym czego mogą się spodziewać w czarny patek w 2019 roku, natomiast pozostało jeszcze wiele do odkrycia, bo sklep zapowiada nawet 2000 produktów w promocji podczas black week i black friday.

Kategorie: Sklepy

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *