Na wstępie należy zaznaczyć, że promocji black friday i black week w Auchan powinniśmy szukać na stronie sklepu internetowego auchandirect.pl (auchan.pl nie prowadzi sprzedaży, jest jedynie stroną informacyjną). Auchan to francuska sieć hipermarketów, która prowadzi swoje usługi także na terenie naszego kraju. Pierwszy supermarket w Polsce został otwarty w Piasecznie pod Warszawą w 1996 roku. Obecnie w naszym kraju funkcjonuje 24 centra handlowe, w postaci galerii, a także kilkanaście mniejszych sklepów nazwanych Bi1. Jak na ogromny hipermarket przystało, w Auchan dostaniemy nie tylko artykuły spożywcze, ale też i ubrania, drobne artykuły RTV i AGD, gry komputerowe i mnóstwo innych ciekawych produktów dla domu i ogrodu. 

promocje auchan
Strona z promocjami na Auchandirect.pl

Black friday 2020 w Auchan dotyczył będzie przede wszystkim artykułów kosmetycznych, agd, rtv oraz odzieży. Większość promocji to zwykłe przeceny, ale warto zwrócić uwagę na to, że niektóre z nich będą naprawdę atrakcyjne. Wyprzedaże w Auchan rozpoczną się już w poniedziałek 23 listopada i potrwają aż do 27.11, czyli czarnego piątku. W związku z tym mamy do czynienia z tzw. Black Week. 

Zakupy online w Auchan są zależne od lokalizacji

Minusem czarnego piątku w Auchan jest to, że musimy pofatygować się do sklepu. Nie ma niestety możliwości zamówienia towarów online jeżeli mieszkamy poza Warszawą. Z tego też powodu z Black Week w Auchan 2019 nie skorzysta duża część mieszkańców naszego kraju, gdyż mimo wszystko markety te nie są powszechnie dostępne.

Forma zakupów dostępna w Auchan zależna od lokalizacji (źródło: Auchan.pl)

Jeżeli chodzi o zakupy z dowozem to jedynie Warszawa i okolice mogą liczyć na transport do domu. W przypadku innych miasta takich jak: Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Wrocław – zamówienie możemy złożyć przez Internet i odebrać towar osobiście w sklepie. Ogólnopolska oferta dostawy Auchan jest dostępna przez pośrednictwo Allegro (Auchan na Allegro – tutaj).

Black Friday 2020 w Auchan – czego się spodziewać

Próbując przewidzieć jakie promocje pojawia się podczas black friday 2020 w Auchan, należy brać pod uwagę poprzednie lata. W przypadku zarówno black week jak i black friday, schemat promocyjny jest podobny. Jeżeli w 2019 roku nie pojawiły się promocje na duże AGD to i w 2020 nie należy się ich spodziewać, ale jeżeli dana gama produktów pojawiła się w promocyjnej cenie rok temu – w tym również może tak być.

Oferta Auchan na Allegro – przeznaczona dla klientów nie mieszkających w okolicach warszawy

Black Friday 2018 w Auchan trwał 3 dni i w jego ramach mogliśmy kupić mnóstwo produktów po obniżonych cenach. Przeceny nie były wyjątkowo oszałamiające, gdyż większość towarów była przeceniona o ok. 20-30%, ale na wyróżnienie zasługuje fakt, że przeceny dotyczyły także i tych najdroższych produktów, dzięki czemu np. telewizor Smart TV można było kupić w cenie niższej o kilkaset złotych. W zeszłym roku promocje obejmowały sprzęt AGD i RTV, a także zabawki, kurtki i płaszcze oraz swetry. W przypadku ubrań i produktów dla dzieci mogliśmy liczyć na przeceny w wysokości 50%.

Back Friday 2019 Auchan zapowiada się znacznie lepiej. Znamy już gazetki, więc możemy stwierdzić, że duża część towarów dostała przeceny w wysokości 40-60%. W tym roku również przeceniono telewizory, produkty AGD i RTV oraz ubrania, ale nową grupą przecenionych towarów są telefony komórkowe. Proste smartfony dostaniemy już za niecałe 200 złotych. Do tego można doliczyć słuchawki, odkurzacze i plecaki. Black Friday 2019 w Auchan zapowiada się naprawdę ciekawie. 

Promocje Black Friday 2019 w Auchan

Jeżeli chodzi o promocje black friday w Auchan z 2019, to nie mogliśmy liczyć na super wyszukane okazje, dlatego nie spodziewajcie się raczej ofert w stylu 2 w cenie 1 lub 3 w cenie 2 jak w Rossmanie.

Jedną z ciekawszych promocji z 2019 był zwrot na kartę stałego klienta. Telewizor Smart TV Samsung dostępny za 1999 złotych, co jest jego normalną ceną, ale jeśli go kupiliśmy otrzymaliśmy 200 złotych na dowolne zakupy w markecie Auchan, więc całkiem atrakcyjna oferta. Jest to jednak jedyna taka promocja, a pozostałe dotyczą już obniżek procentowych.

Inne promocje z 2019 to m.in. Kartę Goodram SDHC 32 GB za 15 złotych, czyli z 40% obniżki. Listwa antyprzepięciowa dostępna jest za 25 złotych, po obniżce o 50%. Ubrania i plecaki również przecenione są o 30-50%. Na szczególną uwagę zasługuje wysokiej jakości dzbanek do filtrowania wody, który był dostępny już za 20 złotych (Obniżka tego towaru to 59%)

Kategorie: Sklepy

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *