Jednym z najbardziej obleganych sklepów internetowych podczas black friday jest RTV euro AGD. Sklep internetowy euro.com.pl należy do polskiej sieci detalicznej RTV Euro AGD (założonej w 1990 roku). Oferowana jest w nim przede wszystkim wysokiej jakości elektronika użytkowa oraz sprzęt RTV, małe AGD, telewizory. W sklepie można zakupić wiele innych produktów elektronicznych, w tym profesjonalny sprzęt fotograficzny, tablety, gry komputerowe, konsole do gier, akcesoria, kable czy też telefony. Coś dla siebie znajdą zarówno klienci prywatni, jak i przedstawiciele firmowi, którzy na co dzień prowadzą działalność gospodarczą. Black friday 2020 będzie dobrą okazją do zakupu w RTV euro AGD wybranych produktów, z myślą o niższych cenach a także planowanych zakupów świątecznych.

black friday w rtv auro agd
Strona RTV euro AGD na Black Friday jest dostępna cały rok

Powszechnie wiadomo że szczyt ofert promocyjnych jest przewidziany na piątek (w tym roku 27.11), natomiast w przypadku sklepu RTV euro AGD i wydarzenia black firday – obniżone ceny napotkamy już wcześniej i warto ich szukać na początku tygodnia na poświęconej temu podstronie sklepu euro.com.pl.

Promocje na Black Friday 2020 w RTV euro AGD – czego się spodziewać?

Promocji z okazji zbliżającego się Black Friday 2020 może być naprawdę sporo, szczególnie że w tym roku sprzedaż podczas black friday skupi się głównie na sprzedaży online. Biorąc pod lupę poczynania z 2019 roku istnieje duża doza prawdopodobieństwa, że spotkamy sporo produktów elektronicznych w promocyjnych cenach. W ubiegłym roku w ramach black friday dostępne były:

  • telefony marki Xiaomi (około 300 złotych rabatu),
  • iRoboty (około 250-300 złotych zniżki),
  • tablety (nawet do 300-400 złotych taniej),
  • gry komputerowe (nawet do 100 złotych taniej).
promocja black friday na euro.com.pl
Przykład obniżki o 300zł w sklepie RTV auro AGD podczas Black friday

Oczywiście takich produktów będzie więcej, lecz z pewnością większość asortymentu będzie można zakupić do domu lub do biura po wysokim rabacie (10-20 procent). Do dyspozycji będą również około 20-procentowe obniżki na rozmaite modele telewizorów, a więc jeśli ktoś marzy o sprawieniu sobie nowego sprzętu do mieszkania, powinien wziąć taką ofertę pod lupę, a z pewnością bardzo na tym skorzysta.

Black Friday 2019 w euro.com.pl – jak to wyglądało i jak może wyglądać w 2020 roku?

Wielbiciele sprzętu elektronicznego mogą mieć wielkie nadzieje, iż sklep internetowy przystąpi do tegorocznego Black Friday, który przypada na 27 listopada 2020 roku. Spowodowane jest to przede wszystkim tym, iż sklep brał udział w zeszłorocznej edycji czarnego piątku.

Sklep euro.com.pl w promocyjnych cenach udostępnił wtedy wiele różnych produktów, przede wszystkim tych, które można wykorzystywać w codziennym użytku. Chodzi m.in. o deskorolki elektryczne czy iRoboty. Promocje sięgały kilkuset lub nawet kilku tysięcy złotych w przypadku droższych produktów. Oferty promocyjne były bardzo zróżnicowane, a w ich skład wchodził m.in. sprzęt AGD, tańszy o 300 złotych (lodówki, zmywarki czy też pralki), ale też możliwość zaoszczędzenia ponad 1000 złotych na aparacie fotograficznym Canon. W tym roku sytuacja może wyglądać bardzo podobnie, więc warto śledzić listę promocji i w odpowiednim momencie z nich skorzystać.


Gdzie jeszcze można się udać oprócz euro.com.pl?

Dobrą wiadomością dla zainteresowanych osób jest to, iż sklep internetowy euro.com.pl nie będzie jedynym sklepem, który przyłączy się do akcji Black friday 2020. Takich sklepów i miejsc będzie bardzo dużo, dlatego klienci mogą przebierać w ofertach, zależnie od tego, czego konkretnie potrzebują do swojego domu. Akcja cieszy się wielką popularnością, więc każdego roku dołączają do niej również nowe sklepy. Jeśli ktoś będzie chciał zakupić wysokiej klasy sprzęt elektroniczny, to oprócz euro.com.pl będzie mógł skorzystać z oferty:

W każdym z tych przypadków można liczyć na bardzo ciekawe oferty, które pozwolą zainteresowanym zaoszczędzić na zakupach sprzętu elektronicznego. Lista wszystkich sklepów będzie ogólnodostępna: black friday 2020, dlatego wystarczy dokładnie się z nią zapoznać, porónać ceny i ruszyć na zakupy. Oczywiście zaleca się przeanalizowanie wszystkich możliwych ofert w sklepach elektronicznych, tak aby porównać ceny tańszych produktów w każdym miejscu. Na tej podstawie podejmie się racjonalną decyzję, co do zakupu optymalnego sprzętu do swojego gospodarstwa domowego, gabinetu lub biura.

Kategorie: Kategorie

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *