Jednym z najpopularniejszych produktów poszukiwanych podczas black friday jest Xbox One (podobnie jak Playstation 4 w black friday). Xbox One to konsola trzeciej generacji wyprodukowana przez firmę Microsoft (producenta najsłynniejszego systemu operacyjnego na komputery – Windows). Xbox One jest następcą konsoli Xbox 360 i dzięki wstecznej kompatybilności można na niej zagrać w dużą część gier wydanych również na starsze urządzenie.

Oprócz podstawowej wersji konsoli Microsoft proponuje nam również nieco zmodernizowane i mocniejsze wersje Xbox One S i Xbox One X. Gdzie kupić konsolę Xbox w Polsce podczas black friday 209? Poniżej lista najpopularniejszych sklepów gdzie możemy upolować konsolę w niższej cenie

Black friday – gdzie kupić Xbox One S

Poniżej lista sklepów gdzie kupić kosolę xbox one s podczas black friday 2019:

Black friday – gdzie kupić Xbox One X

Gdzie kupić kontrolery do Xbox One – lista sklepów

Sklepy oferujące kontrolery do konsoli Microsofta:

Lista sklepów oferujących kierownice do Xbox One:

W poniższych sklepach kupisz kierownice do Xbox one podczas black friday:

Media Expert

Media Expert to jeden z największych sklepów oferujących AGD i RTV na polskim rynku. Kupimy w nim zresztą nie tylko towary tego typu, ale także mnóstwo innych przedmiotów z różnych branż. Spółka powstała w 2002 roku i bardzo szybko otworzyła sklepy na terenie niemalże całej polski. Konsolę Xbox One S z dyskiem o pojemności 1 TB otrzymamy już za 1099 złotych. W zestawie znajdują się także dwie gry na start. Najtańsza konsola Xbox One X wraz z grą Shadow of the Tomb Raider kosztuje 1699 złotych. Oprócz konsol dostępnych w sklepie internetowym, w ofercie Media Expert znajdziemy również urządzenia, które zakupimy tylko w konkretnych sklepach stacjonarnych, w nieco lepszej cenie niż wymienione powyżej. Czytaj dalej w artykule: Black friday w Media Expert

RTV EURO AGD

RTV EURO AGD to pierwsza polska firm, działająca na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i gospodarstwa domowego. Spółka powstała w 1990 roku i obecnie est jednym z największych tego typu w naszym kraju. Konsola Xbox One S wraz z grami dostępna jest już za 999 złotych. Jest to jednak wersja z 500 GB dyskiem. Odmianę z 1 TB i grami zakupimy za 1099 złotych. Najtańsza konsola Xbox One X dostępna jest, podobnie jak w Media Expert, za 1699 złotych. Osoby, które lubią bawić się ze znajomymi, powinny zwrócić uwagę na konsolę z Kinectem, czyli kontrolerem pozwalającym na interakcję z konsolą przy pomocy kończyn i komend głosowych. 

Media Markt

Media Markt to sklep znany przede wszystkim z niezwykle kontrowersyjnej reklamy. Ta niemiecka sieć supermarketów powstała w 1979 roku działa na kilkunastu europejskich rynkach, co czyni tę markę największą ze wszystkich tu opisywanych. Swój sklep internetowy otworzyli w 2012 roku. Konsolę Xbox One S All Digital z dyskiem 1 TB dostaniemy tu już za 999 złotych, co stanowi jedną z najtańszych ofert na rynku. Xbox One X to wydatek rzędu 1699 złotych, czyli podobnie jak w innych sklepach. 

Komputronik

Komputronik to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich sklepów z elektroniką. Ta polska sieć sklepów powstała w 1996 roku, a już niespełna dwa lata później zaoferowała klientom możliwość zakupu towaru przez Internet. Od 2007 roku Komputronik jest notowany na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Niestety, cena konsoli Xbox One S jest tu większa niż u konkurencji. Podstawowy model dostaniemy za 1099 złotych. O dziwo, w takiej samej cenie zakupimy także wersję z dyskiem 1 TB, co jest już dużo lepszą ofertą. Ogromnym minusem jest natomiast cena konsoli Xbox One X. Najtańszą dostaniemy za 2099 złotych, czyli 400 złotych drożej niż u konkurencji. 

Morele

Morele.net to jeden z największych sklepów RTV i AGD w Polsce. Spółka kojarzona jest obecnie głównie z atakiem hakerów, do którego doszło w 2018 roku, czego efektem był niekontrolowany wyciek danych klientów sklepu. Niemniej jednak obecnie strona internetowa sklepu została znacząco przebudowana i jest dużo bezpieczniejsza, a ceny zachwycają. Konsolę Xbox One S z grą dostaniemy tu już za 899 złotych, a wersję z dyskiem 1 TB za 1089 złotych. Na wyróżnienie zasługuje także cena za Xbox One X. Konsolę z grą dostaniemy za niecałe 1650 złotych, czyli ponad 50 zł taniej niż w innych sklepach. 

Kategorie: Produkty

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *