Black Friday to doskonała okazja, aby kupić sprzęt elektroniczny w okazyjnych cenach, na przykład karty graficzne. Cześć sklepów udostępnia oferty w ostatniej chwili, więc warto być na bieżąco i sprawdzać najnowsze aktualizacje. W jakich sklepach możemy znaleźć karty graficzne w promocyjnych cenach – listę sklepów znajdziecie poniżej:

karty graficzne

Lista sklepów z kartami graficznymi na black friday 2019

Poniżej lista sklepów gdzie możemy szukać ofert kart graficznych podczas black friday 2019. Pamiętajmy że najlepsze okazje są często ograniczone ilościowo, więc aby kupić kartę po sporej obniżce – powinniśmy przejrzeć ofertę sklepów wcześnie rano. Jeżeli bardzo nam zależy na niskiej cenie, ceny powinniśmy sprawdzać nawet co kilka godzin, bo podczas black friday potrafią się one zmieniać bardzo dynamicznie.

Cześć sklepów udostępnia oferty kart graficznych na black friday w ostatniej chwili, więc zalecamy częste aktualizacje ze względu na możliwość pojawienia się nowej oferty. Z drugiej stronie nie ma też sensu zbyt długo czekać, ponieważ dobre okazje szybko się kończą. Jednym zdaniem: trzeba trzymać rękę na pulsie, jeżeli liczymy na bardzo tanie karty graficzne.

Najczęściej poszukiwane karty graficznej – linki do ofert black friday

Poniżej znajdą się linki do konkretnych ofert wybranych kart graficznych (tych najczęściej poszukiwanych podczas black friday). Pamiętajmy że czarny piątek to istne szaleństwo zakupowe, wiec oferty (szczególnie te najbardziej atrakcyjne cenowo) mogą się szybko wyczerpać. Staramy się zamieszczać wyszukane i opublikować oferty tasz szybko jak to możliwe:

Wybrane sklepy oferujące karty graficzne na black friday 2019

Poniżej krótka charakterystyka sklepów w których możemy spodziewać się okazji na czarny piątek z ofertą kart graficznych:

Media Markt – niemiecka sieć supermarketów oraz sklep internetowy. Oferuje szeroki wybór kart graficznych znanych firm takich jak; Asus, Gigabyte, Gainward, Sapphire. Gwarantuje karty graficzne najwyższej wydajności idealne do gier komputerowych lub do zaawansowanej obróbki zdjęć i filmów. Znajdziemy tu też, tańsze mniej wydajne karty graficzne, dla mniej wymagających użytkowników, którzy potrzebują komputera jedynie do pracy lub do multimediów.

Aliexpress.com – chiński serwis internetowy dostępny również w Polsce. Umożliwiający chińskim producentom sprzedaż wysyłkową. Zazwyczaj dłuższy czas oczekiwania i często wyższe opłaty za przesyłkę, ale za to wyjątkowo konkurencyjne ceny produktów, bezpośrednio od producentów. Dostępne są opinie na temat produktów oraz dokładne zdjęcia, co sprzyja poczuciu bezpieczeństwa, mimo że produkt idzie do nas z daleka.

Euro.com.pl – duża i znana sieć, która posiada 277 sklepów na terenie polski, w 177 większych miastach oraz możliwość składania zamówień przez internet.

Komputronik – dostarcza do setek polskich domów najlepszy sprzęt komputerowy, oprogramowania, akcesoria, między innymi karty graficzne. Sklep z długą tradycją, obecny na polskim rynku od 1996.

Morele.net – sklep internetowy oferujący elektronikę użytkową. Jest to krakowska firma bez zaplecza sklepów stacjonarnych, co wypływa na niskie ceny i doskonałe promocje. Jedna z największych przedsiębiorstw internetowych w Polsce.

Media Expert – polska sieć supermarketów oferująca multimedia, oprogramowania, komputery. Oferta sklepu na czarny piątek jest wyjątkowo rozbudowana, zawsze przecenionych jest wiele produktów, między innymi wiele kart graficznych.

MyCenter – jeden z głównych sklepów branży oferujących RTV, GSM, akcesoria komputerowe.

Electro.pl – sklep internetowy, obecny na polskim rynku od 2007 roku. Nieustannie poszerza swój asortyment o nowe grupy produktów.                              
eMag.pl – sklep internetowy, dawniej znany jako Agito.pl, posiada duży wybór i szeroką gamę produktów komputerowych.

Neo24 – jeden z największych sklepów w Polsce. Szeroki wybór komputerów i akcesoriów. Idealne miejsce dla miłośników gier i pracy z grafiką.

OleOle.pl – sklep internetowy AGD i RTV, oferuje szeroki wybór produktów renomowanych producentów w bardzo atrakcyjnych cenach.

Mall.pl – internetowa galeria handlowa. Bardzo szybka darmowa wysyła, odbiór możliwy już następnego dnia.

Kategorie: Kategorie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *