Black Friday jest ogólnoświatowym dniem wyprzedaży, przypadającym co roku na ostatni piątek listopada. W roku 2019 to święto, wyczekiwane przez łowców okazji, będzie miało miejsce 29 listopada. W tym czasie wiele sklepów oferuje swoje produkty w maksymalnie obniżonych cenach, a upusty sięgają nawet blisko 90-95% wartości towarów. Przez tych kilka dni, za wyjątkowo atrakcyjną kwotę można nabyć zarówno perfumy, jak i inne przedmioty codziennego użytku. Dzięki temu, wiele osób z niecierpliwością odlicza czas do rozpoczęcia obniżek. Pierwsze, promocyjne oferty można spotkać już na kilka dni przed właściwą datą Black Friday, a upusty często są dostępne także parę dni po Czarnym Piątku. Ze względu na olbrzymie zainteresowanie, warto uważnie śledzić informacje o promocjach, aby jak najszybciej móc skorzystać z nadzwyczajnych ofert sklepów.

Gdzie kupisz perfumy podczas Black Friday 2019?

W 2019 roku, do wyprzedaży z okazji Black Friday, postanowiły dołączyć również sklepy, które w swojej ofercie posiadają wiele marek perfum damskich i męskich. Najtańsze ceny, dostępne w tym okresie, znajdziecie między innymi w poniższych drogeriach.

iPerfumy

Sklep iPerfumy jest największym sprzedawcą perfum i kosmetyków, dostępnych online. Oferuje około 55000 produktów 1200 marek, zarówno światowych, jak i lokalnych producentów. W ubiegłych latach sklep ten, uczestnicząc w Black Friday, przygotował zniżki na najpopularniejsze produkty, sięgające -70% od ich podstawowej ceny.

Douglas

Również w drogeriach Douglas znajdziemy promocyjne oferty, związane z Black Friday. W tym czasie sieć sklepów proponuje obniżki topowych marek perfum, a także kosmetyków. Douglas jest niemiecką siecią kosmetyczną, oferująca produkty dla kobiet i mężczyzn, posiadając sklepy na terenie całej Europy.

Sephora

Sephora, francuska sieć, oferująca kosmetyki i perfumy dla obu płci, także bierze udział w wyprzedażach Black Friday. Swoje produkty sprzedaje w 500 sklepach, na półkach których znajdziecie wyroby blisko 200 marek. W ubiegłym roku, przy okazji Czarnego Piątku, Sephora obniżyła ceny bestsellerów sprzedaży, proponując 100 produktów taniej o 30%.

Hebe

Hebe to sieć drogerii, posiadająca bogatą ofertę perfum, kosmetyków do makijażu i pielęgnacji, w tym również produkty dostępne na wyłączność. W Hebe, na wyprzedaży Black Friday, mogliśmy ostatnio wybierać spośród ponad 1000 produktów, których ceny spadły nawet o 50%.

Na co zwrócić uwagę, kupując perfumy w trakcie Black Friday?

Dobrze dobrany zapach jest wizytówką człowieka, dopasowaną do jego stylu i osobowości. Nie powinien być wybierany pochopnie; zanim zdecydujemy się na konkretne perfumy, warto wypróbować przynajmniej kilka marek. Kupując nowy zapach w trakcie wyprzedaży Black Friday, zwróć uwagę na następujące aspekty:

  • Perfumy, woda perfumowana czy toaletowa? Różnią się one stężeniem esencji, odpowiedzialnym za trwałość zapachu. Woda toaletowa utrzyma się od 2 do 4h, woda perfumowana 3-6h, podczas gdy perfumy wykazują wyczuwalną woń nawet do 48h.
  • Sposób sprawdzenia zapachu – papierek testowy nigdy nie odda zapachu tak dobrze, jak perfumy naniesione wprost na skórę. Pamiętaj, aby sprawdzać maksymalnie 4 produkty podczas jednego pobytu w drogerii. Po tym czasie, nos traci prawidłową wrażliwość, mogąc przynosić mylne wrażenia podczas testowania zbyt wielu perfum naraz.
  • Główna nuta zapachowa – do każdego człowieka pasują inne nuty zapachowe, wiodące w określonej marce perfum. Dla jednych będą to nuty kwiatowe, dla innych cytrusowe, a dla kolejnych osób – drzewne.
  • Warto postawić na sprawdzone produkty renomowanych marek, zapewniające przyjemny, klasyczny aromat i długotrwałe utrzymywanie się zapachu.

Gdy nie umiemy sami wybrać właściwego zapachu, warto zasięgnąć opinii ekspedientek, doskonale orientujących się w najnowszych trendach i najlepszych, cieszących się dużą popularnością markach. Dobrze dobrane perfumy, zarówno dla nas samych, jak i podarowane w prezencie komuś bliskiemu, będą cieszyć użytkownika przyjemnym aromatem nawet przez kilka miesięcy czy lat.

Kategorie: Kategorie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *