Sieć sklepów Lidl kojarzy nam się przede wszystkim z produktami spożywczymi oraz drobnymi przedmiotami AGD, a także ubraniami przyzwoitej jakości w niskiej cenie. Mało kto wie, że Lidl aktywnie bierze udział w wyprzedażach z okazji Black Friday. Niemiecka sieć marketów posiada w naszym kraju ponad 600 sklepów, zatrudniając co najmniej 15 tysięcy pracowników. Obecnie jest to jedna z największych sieci sprzedażowych w Polsce. Chociaż w tym roku robienie zakupów w sklepach stacjonarnych za pewne będzie utrudnione, to warto sprawdzić promocje z okazji black friday 2020 w sklepie online Lidla: lidl-sklep.pl

Aktualizacja 27.11.2020 (dzień black friday 2020)

Black Friday w Lidlu już ruszył. Na stronie głównej, znajdziemy informacją o promocjach do 80%, które będą dostępne przez najbliższe dni.

Black friday 2020 w lidlu
Strona główna www.lidl-sklep.pl

Po przejściu na podstronę lidla dla oferty Black friday znajdziemy w tym roku między innymi:

 • zabawki dla dzieci
 • ubrania i obuwie,
 • akcesoria sportowe
Oferta black friday w Lidlu online
Więcej produktów z oferty black friday w Lidlu na stronie

Czarny piątek 2020 w Lidlu – data

Jak w 2020 roku będzie wyglądał Black Friday w Lidl? Przekonamy się o tym już w poniedziałek 23 listopada, kiedy to pojawić mają się pierwsze czarnopiątkowe wyprzedaże na ich stronie internetowej: www.lidl-sklep.pl (zakładamy że będzie podobnie jak w 2019 roku, wiec warto odwiedzać stronę już na kilka dni przed datą black friday). Prawdziwy szał nastąpi jednak w czarny piątek (27.11), kiedy to mamy otrzymać naprawdę atrakcyjne promocje. Warto się jednak śpieszyć, ponieważ najlepsze oferty są ograniczone ilościowo, a ze względu na ogromne obłożenie strony internetowej może być ona nieczynna w godzinach największej liczny odwiedzin.

Cashback za zakupy w Lidlu na Letyshops

W 2019 roku, w internetowym sklepie lidla, już od 25 listopada zaczynały się wyprzedaże Black Week, w których mogliśmy zakupić towary po obniżonych cenach. Być może i w tym roku Black Friday w Lidlu zacznie się od promocji na kilka dni przed datą czarnego piątku. Sytuację będziemy monitorować i na bieżąco aktualizować tę stronę.

Black Week na stronie Lidla w 2019 roku

Z okazji Black Friday w Lidlu możemy liczyć na wyprzedaże sprzętu AGD, ubrań, narzędzi i akcesoriów kuchennych. Na rabaty sięgające nawet 80% możemy liczyć przy takich towarach, jak:

 • spodnie jeansowe
 • wagi kuchenne
 • odkurzacze
 • elektryczne szczotki do zębów
 • maszynki do golenia
 • depilatory
 • wiertarki
 • baterie zlewozmywakowe

Wymienione wyżej towary to oczywiście tylko wierzchołek góry lodowej, dlatego warto samemu sprawdzić, co dokładnie zaoferuje nam Lidl w trakcie wyprzedaży. 


Cashback w Lidlu

Bardzo ciekawą opcją, o której warto wspomnieć w temacie promocji w Lidlu jest Cashback od platformy Letyshops. Robiąc zakupy online na stronie internetowej lidla możemy otrzymywać za każdym razem cashback w wysokości 2,75%. Aby skorzystać ze zwrotu gotówki za zakupy w Lidlu, należy zarejestrować konto na platformie Letyshops.com/pl/, a następnie przed zakupami kliknąć w link (widoczny poniżej).

Po zrobionych zakupach Letyshops naliczy nam cashback zależny od wartości dokonanych zakupów. Co więcej: letyshops obsługuje cashback dla wielu popularnych sklepów w Polsce (łącznie ponad 3000 sklepów, a jedna z najpopularniejszych widać poniżej):

Zwrot gotówki za zakupu w najpopularniejszych sklepach w Polsce

Dodatkowo aby usprawnić proces odbierania cashbacku, można skorzystać z wtyczki do przeglądarki która automatycznie będzie naliczać nam zwrot z dokonanych zakupów. Do tej pory brakowało na rynku usługi cashback która obsługuje na raz tak wiele sklepów, wiec przy okazji robienia zakupów w Lidlu warto z niej skorzystać, a następnie odbierać zwrot gotówki za zakupu w pozostałych sklepach który oferuje platforma Letyshops.com.


Black Friday 2019 vs Black Friday 2020 w Lidlu

W 2018 roku Black Friday w Lidlu nie należał do przełomowych. Przecenionych zostało niewiele towarów, ale obniżki sięgały nawet 80%. Z przecen szczególnie cieszyli się miłośnicy majsterkowania i osoby mające małe domowe warsztaty, gdyż obniżki dotyczyły przede wszystkim różnego rodzaju narzędzi. Oprócz tego w niższych cenach można było kupić ubrania dziecięce, akcesoria do kąpieli, ubrania męskie i damskie oraz drobny sprzęt AGD.

Black Friday 2018 w Lidlu wymagał od nas udania się do sklepu stacjonarnego i walce o towar z innymi klientami. Sytuacja zmieniłą się w 2019 roku, gdy po raz pierwszy w historii, z okazji Black Friday 2019, Lidl zaproponował nam możliwość wykonania zakupów online (na www.lidl-sklep.pl), z dostawą do domu. Oznacza to, że nie będziemy musieli już nawet wychodzić z domu, by kupić interesujący nas towar w tym sklepie. Należy jednak pamiętać o tym, że w tym okresie przesyłki mogą dochodzić nawet kilka dni dłużej niż zazwyczaj.

Jeżeli w 2019 roku nastąpił przełom to tym bardziej możemy się spodziewać, że polityka firmy postawi w 2020 roku na zakupu online podczas Black Friday. Z jednej strony okazyjne ceny w sklepach stacjonarnych mogą stać się niedostępne, ale z drugiej – liczymy że w sklepie internetowym otrzymamy większą ilość produktów w promocyjnych cenach. Wszystko będziemy wiedzieć 27 Listopada 2020 roku i na pewno poinformujemy o najlepszych okazjach.

Wybrane promocje black friday w Lidlu z ubiegłego roku

W Lidlu spotkamy się tylko z przecenami na poszczególne towary. Na szczęście będą to naprawdę atrakcyjne promocje. Przyjrzyjmy im się nieco bliżej.

Spodnie jeansowe, które możemy kupić również online, zostały przecenione o 45%. Oznacza to, że jedną parę kupimy już za 19 złotych. Wiertarka stołowa o mocy 500 W zostanie przeceniona  50% i można ją było nabyć za 149 złotych. Cena odkurzacza samochodowego 12 V została obniżona o 32% i wynosiła zaledwie 34 złote. 

Największe przeceny w ubiegłym roku dotyczyły wieszaka na ubrania (80%), wagi kuchennej (72%), narzędzi na sprężone powietrze (55%), tunik z lyocellu (52%). Które produkty będą przecenione i o ile procent, dowiemy się pod koniec Listopada.

Gazetka na black friday w Lidlu

W minionym roku Lidl zaszalał z ofertą na Czarny Piątek, proponując nam mnóstwo towarów w obniżonych cenach. Istnieje też szansa, że obecna gazetka nie jest jedyną, a na dzień lub dwa przed Black friday 2020, otrzymamy informacje o kolejnych promocjach. 

Kategorie: Sklepy

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *