Sieć sklepów Lidl kojarzy nam się przede wszystkim z produktami spożywczymi oraz drobnymi przedmiotami AGD. Mało kto wie, że Lidl również bierze udział w wyprzedażach z okazji Black Friday. Niemiecka sieć marketów posiada w naszym kraju ponad 600 sklepów, zatrudniając co najmniej 15 tysięcy pracowników. Obecnie jest to jedna z największych sieci sprzedażowych w Polsce.

Czarny piątek 2019 w Lidlu – data

Jak w 2019 roku będzie wyglądał Black Friday w Lidl? Przekonamy się o tym już w poniedziałek 25 listopada, kiedy to pojawić mają się pierwsze czarnopiątkowe wyprzedaże na ich stronie internetowej: www.lidl-sklep.pl. Prawdziwy szał nastąpi jednak w czarny piątek (29.11), kiedy to mamy otrzymać naprawdę atrakcyjne promocje w sklepach stacjonarnych.

Od 25 listopada trwa natomiast Black Week, w którym możemy zakupić towary po obniżonych cenach w sklepie online Lidla. 

Z okazji Black Friday w Lidlu możemy liczyć na wyprzedaże sprzętu AGD, ubrań, narzędzi i akcesoriów kuchennych. Na rabaty sięgające nawet 80% możemy liczyć przy takich towarach, jak:

  • spodnie jeansowe
  • wagi kuchenne
  • odkurzacze
  • elektryczne szczotki do zębów
  • maszynki do golenia
  • depilatory
  • wiertarki
  • baterie zlewozmywakowe

Wymienione wyżej towary to oczywiście tylko wierzchołek góry lodowej, dlatego warto samemu sprawdzić, co dokładnie zaoferuje nam Lidl w trakcie wyprzedaży. 

Black Friday 2018 vs Black Friday 2019 w Lidlu

Ubiegłoroczna edycja Black Friday w Lidlu nie należała do przełomowych. Przecenionych zostało niewiele towarów, ale obniżki sięgały nawet 80%. Z przecen szczególnie cieszyli się miłośnicy majsterkowania i osoby mające małe domowe warsztaty, gdyż obniżki dotyczyły przede wszystkim różnego rodzaju narzędzi. Oprócz tego w niższych cenach można było kupić ubrania dziecięce, akcesoria do kąpieli, ubrania męskie i damskie oraz drobny sprzęt AGD.

Black Friday 2018 w Lidlu wymagał od nas udania się do sklepu stacjonarnego i walce o towar z innymi klientami. W tym roku będzie inaczej! Po raz pierwszy w historii, z okazji Black Friday 2019, Lidl zaproponował nam możliwość wykonania zakupów online (na www.lidl-sklep.pl), z dostawą do domu. Oznacza to, że nie będziemy musieli już nawet wychodzić z domu, by kupić interesujący nas towar w tym sklepie. Należy jednak pamiętać o tym, że w tym okresie przesyłki mogą dochodzić nawet kilka dni dłużej niż zazwyczaj.

Wybrane promocje black friday w Lidlu

W Lidlu spotkamy się tylko z przecenami na poszczególne towary. Na szczęście będą to naprawdę atrakcyjne promocje. Przyjrzyjmy im się nieco bliżej.

Spodnie jeansowe, które możemy kupić również online, zostaną przecenione o 45%. Oznacza to, że jedną parę kupimy już za 19 złotych. Wiertarka stołowa o mocy 500 W zostanie przeceniona  50% i będzie ją można nabyć za 149 złotych. Cena odkurzacza samochodowego 12 V zostanie obniżona o 32% i będzie wynosić 34 złote. 

Największe przeceny w tym roku dotyczyć będą wieszaka na ubrania (80%), wagi kuchennej (72%), narzędzi na sprężone powietrze (55%), tunik z lyocellu (52%).

Gazetka na black friday w Lidlu

W tym roku Lidl zaszalał z ofertą na Czarny Piątek, proponując nam mnóstwo towarów w obniżonych cenach. Istnieje też szansa, że obecna gazetka nie jest jedyną, a na dzień lub dwa przed otrzymamy informacje o kolejnych promocjach. 

Kategorie: Sklepy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *