Czarny Piątek to jak wiadomo jeden z głównych dni wyprzedażowych nie tylko w Polsce, ale też na całym świecie. Za pewne również tak będzie w 2019 roku (black friday 2019 lista sklepów). W związku z tym klienci mogą liczyć na ogromne przeceny na tysiące produktów. Ubrania to jedna z najczęściej kupowanych grup produktów w czasie trwania Black Friday, dlatego warto przyjrzeć się dokładniej wszystkim promocjom i sklepom, w których można kupić ubrania w atrakcyjnych cenach.

Ubrania w Black Friday 2019 – lista sklepów

Mimo że black friday to święto które kojarzy się bardziej z obniżkami na sprzęt elektroniczny, o nic nie stoi na przeszkodzie aby skorzystać z okazji w sklepach z ubraniami, butami i ogólnie odzieżą. Aby ułatwić poszukiwania stworzyliśmy listę sklepów z ubraniami które biorą udział w wydarzeniu black friday 2019 roku. Poniżej pełny przekrój sklepów:

Jakie ubrania są najczęściej kupowane podczas Black Friday?

Ze względu na to, że Czarny Piątek odbywa się w okresie, gdy temperatury są już niskie, a za oknem naprzemiennie widać deszcz i śnieg, największą popularnością cieszą się ubrania zimowe. Wszelkiego rodzaju:

  • puchowe kurtki,
  • płaszcze,
  • grube spodnie stanowią hity sprzedażowe niemalże w każdym sklepie,
  • oprócz tego powodzeniem cieszą się również peryferia jak np. czapki,
  • rękawiczki,
  • szaliki

Jak widać po statystykach Black Friday to także dobry moment na zakup ubrań sportowych, nie tylko zimowych, ale również letnich. Jest to okres, kiedy jedna kolekcja się kończy, a druga zaczyna, dlatego też sklepy bardzo często pozwalają sobie wtedy na ogromne przeceny. 

Black Friday to także znakomity moment na zakup ubrań drogich jak np. garnitury i suknie. Na co dzień mało kto może sobie pozwolić na zakup szykownego surduta, ale jeśli jego cena zostanie obniżona o kilkadziesiąt procent, to sytuacja wygląda już zupełnie inaczej. 

Najmniejszą popularnością cieszą się ubrania letnie, gdyż nie da się ukryć, ale nie jest to idealny okres na zakup. Raz, że mało kto myśli o tym, by zaopatrzyć się na przyszły sezon, a dwa – promocje na lekkie ubrania zaczynają się już w okolicach połowy sierpnia, dlatego też większość kolekcji w listopadzie jest już wyprzedana.

Które sklepy z ubraniami biorą udział w Black Friday?

W Black Friday biorą udział zarówno sklepy stacjonarne, jak i te w sieci. Szczególną uwagę warto zwrócić na BonPrix, czyli jeden z największych w Polsce wysyłkowych sklepów z ubraniami. W trakcie trwania Black Friday możemy spodziewać się tu bardzo atrakcyjnych promocji w postaci zniżek do 50% lub też dwóch towarów w cenie jednego. Godnym polecenia jest także sklep polskiej marki Reserved. Możemy w nim dostać wysokiej jakości ubrania w bardzo niskiej cenie. Ciekawymi promocjami z okazji Czarnego Piątku wyróżnia się także sklep Zalando. 

Koniecznie uwagę należy zwrócić także na sklepy sprzedające odzież sportową. Takie firmy jak np:

i inne również oferują swoim klientom szereg ciekawych promocji i ofert specjalnych.

Nie możemy zapominać także o popularnych marketach z odzieżą dla młodzieży i ludzi preferujących luźny styl jak np. Cropp, H&M, Answear, a także bardziej elitarnych dla szykownych mężczyzn i kobiet, jak Lancerto, Venezia i Giacomo Conti.

Mówiąc o ubraniach warto także wspomnieć o sportowych marketach, takich jak np. Decathlon, czy Martes. Te duże sieci sprzedażowe oferują nie tylko sprzęt sportowy, ale również i mnóstwo ubrań dla fanów każdej dyscypliny. 

Ile wynoszą obniżki na ubrania podczas Black Friday?

Ubrania otrzymują jedne z najlepszych przecen ze wszystkich towarów w Black Friday. Zdarza się, że zniżki sięgają nawet i 80%. Bardzo często pojawiają się także promocje w stylu 2 produkty w cenie jednego, a przy mniej wartościowych przedmiotach nawet i 3 w cenie 1. W trakcie trwania Czarnego Piątku każdy z nas może zaopatrzyć się w niezwykle atrakcyjne ubrania w naprawdę niskich cenach. Wystarczy tylko dobrze poszukać i przygotować się na to, że kolejki w sklepach mogą być naprawdę duże. 

Kategorie: Kategorie

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *