Robienie zakupów spożywczych online z bezpośrednią dostawą do domu to spore ułatwienie, ponieważ można w ten sposób zaoszczędzić nie tylko czas, ale również energię. Samodzielne chodzenie po sklepie może zająć w niektórych przypadkach nawet kilka godzin, szczególnie jeśli będą to zakupy tygodniowe. Ponadto w supermarketach często można napotkać bardzo długie kolejki, przez co traci się czas, który można byłoby poświęcić np. na wizytę u fryzjera, zabawę z dziećmi czy też na bieganie. Warto zdecydować się na wypróbowanie usługi związanej z robieniem zakupów przy pomocy sieci internetowej lub aplikacji mobilnej. Dzięki temu nie trzeba będzie dźwigach ciężkich toreb i siatek, a zakupy można zrobić w dowolnie wybranym przez siebie momencie.

Zakupy spożywcze online – lista sklepów

Na rynku dostępnych jest kilka sklepów online, w których można robić zakupy spożywcze. Oto trzy najlepsze propozycje dla zainteresowanych klientów:

Auchan Direct – porównując między sobą ceny za poszczególne produkty spożywcze, Auchan Direct wypada zdecydowanie najlepiej. Za te same zakupy można zapłacić w tym przypadku nawet kilkanaście, jak nie kilkadziesiąt złotych mniej (zależnie od tego, jaka opcja będzie porównywana z Auchan Direct). W przypadku Auchan Direct należy zamówić zakupy na minimalną kwotę 100 złotych. Jeśli zamówienie ma być dostarczone w kolejnych dniach zapłaci się za dostawę 19,90 zł, natomiast jeśli ma to być ten sam dzień należy przygotować się na wydatek rzędu 25 złotych. Każdy klient ma pod tym kątem swobodę wyboru, chociaż trzeba pamiętać o tym, że niekiedy dany termin dostawy może być już zajęty, np. w okresie świątecznym. Auchan Direct zadziwia wszystkich swoją zróżnicowaną ofertą produktową, więc w tym przypadku można liczyć na dostęp do wszystkich możliwych produktów spożywczych. Dodatkowo sklep online posiada bardzo wygodną wyszukiwarkę, więc na pewno każdy znajdzie interesujące go towary.

zakupy online auchan

Tesco – w przypadku tego sklepu online można liczyć chyba na jedną z najszerszych ofert produktowych, jednak trzeba się przygotować na to, że ceny za poszczególne towary będą nieco droższe, niż np. w przypadku Auchan Direct. Koszt dostawy wynosi w tym przypadku od 11,49 zł do 23,49 zł, w zależności od tego, do jakiego miasta zamawia się zakupy oraz w jakim terminie mają być dostarczone. Widać wyraźnie, że na tym procederze można nieco zaoszczędzić. Ponadto nie należy spełniać wymogów minimalnej kwoty zamówienia. To bardzo dobra propozycja dla osób, którym zależy na pilnej dostawie zamówionych zakupów, po niższej kwocie dostawy, nie zwracając większej uwagi na koszt produktów.

zakupy online w tesco

Frisco.pl – bardzo popularna opcja na rynku spożywczym. Biorąc pod lupę ceny produktów, klienci pozytywnie się zaskoczą, ponieważ nie należą do najwyższych. Co najważniejsze pierwsza dostawa jest w tym przypadku darmowa, natomiast każda kolejna jest już płatna. za zakupy w granicach 100-200 złotych zapłaci się 10 złotych, natomiast przy kwotach rzędu 200-250 złotych opłata wyniesie już tylko od 4 do 6 złotych. Przy zamówieniach powyżej 250 złotych można liczyć na darmową dostawę. Nieco więcej zapłaci się za dostawę w tym samym dniu (od 10 do 20 złotych). W przypadku tego sklepu online również można mieć pewność, iż oferta produktowa będzie jak najbardziej zadowalająca.

zakupy online frisco

Klienci mają do wyboru trzy podstawowe sklepy online z produktami żywnościowymi, oferujące bezpośrednią dostawę towaru pod wskazany przez klientów adres. Każda z tych propozycji jest na swój sposób ciekawa, dlatego warto przetestować wszystkie trzy możliwości i wyciągnąć z takich zamówień odpowiednie wnioski, wybierając dla siebie najlepszy sklep spożywczy online. 

Kategorie: Kategorie

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *